Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kiedy kobieta myśli że facet sie będzie za nią uganial

Polecane posty

Gość gość

a tu zonk i ma ją w d***e ;) co wtedy czujecie drogie panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyś ją miał w d***e to byś o niej nie pisał a piszesz bo jej nie masz w d***e downie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mamy w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam, ale odegralem rolę śpiewająca i ukarałem za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz zrób siusiu i idź spać bo jutro szkoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gierki w dobie internetu i po uj to wszystko pisac i przezywac, denne rytualy milosne. Ty masz w d***e i ona ma w d***e, jakby to cos znaczylo to byscie walczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignoruje puste idiotki
gość dziś a tu zonk i ma ją w d***e oczko.gif co wtedy czujecie drogie panie? > haha, wtedy sprawdzają w lusterku czy makijaż się im trzyma na ryju i czy celulit widać na doopsku, no bo jak to możliwe aby je olewał hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślę? szukam następnego który będzie się uganiał, po co mi facet który się nie stara nie zależy mu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu przesadzila, niech się poczuje jak ja. Dam jej szansę, ostatnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zachowuj się jak prawdziwy facet i uczciwie się o nią staraj, więcej zyskasz pokazując ze Ci zależy. Kobiety doceniają starania mężczyzn pisze Ci to jako kobieta. Jeśli chcesz spaprać to graj dalej mnie do takiego faceta zraziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli się wypiera że cokolwiek nas łączy i mówi że ma kogoś to nie widzę sensu. Oczywiście to wszystko nie prawda co już wiem, ale niech to sama odkręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie staram się o kobietę jeżeli ona o mnie się nie stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisales czy ona tez daje cos od siebie. Bo jak ma to byc monolog mezczyzny to nic dobrego z tego nie wyjdzie i kazdy rozsadny facwt odpusci. Podobnie jak i w dobrym flircie musza starac sie 2 strony. Oczywiscie mezczyzna ma inne role do odegrania ale gdynkobieta nie zagra dobrze swojej roli to amant ucieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonakawa_40
Facet powinien gonić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:50 wszystko byłoby by dobrze gdyby ona bez powodu nie zaczęła foszyć, odsuwać się. Chyba o tym zapomniała, a ja pamiętam, ostatnio jest grzeczniutka i szuka atencji ale po tamtym występku trzymam dystans, bo znowu może zrobić to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim występku? Co ci zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się facet nie ugania, to myślę że mu nie zależy i chciał tylko szybkiego seksu. Daję sobie z nim spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co czuje kobieta? może trochę jest smutna..nie wiem, z resztą co może czuć mężatka którą kochanek olewa? Nic- bo nie może...Przyjmuje wszystko w pokorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez przyjmuje wszystko w pokorze, jak wiekszosc kobiet, to mezczyzni maja w sobie te zlosc jak ktos odrzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet powinien się uganiać jakiś czas, potem ma być partnerstwo ale idiotki myślą że to ma trwać latami i w końcu budzą się z ręką w nocniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli facet myśli, że bedzie wsadzal jęzor do.każdego smietnika i w międzyczasie zechce wejść do luksusowej restauracji, to się myli, niech zostanie przy smietnikach, bo restauracja żadna go nie wpuści. Normalny mezczyzna wie, że musi wybierać, jak chodzi po śmietnikachyba, to restauracje nie dla niego. Porsche i ferrari nie dla wielbiciela zaporożców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby gonic kroliczka on musi uciekac a nie stac w miejscu i czekac! Dlatego kroliczek czesto musi pierwszy zrobic ****** tak wlasnie czesto jest ze to kobieta wybiera mezczyzne ktory chce zeby ja gonil i gra sie zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma żadnej gry, kobieta potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, chce być jedyną,;chce by mezczyzna chwalił się nią przed światem W kotka i.myszkę mozesz bawić się z wdowa, bo jesteś jej "całym swiatem" i "bez ciebie umrze", kobieta swiadoma swej wartosci potrafi żyć sama, potrzebuje wsparcia i stabilizacji, partnera a nie małpy trzymające kilka gałęzi naraz, takie coś tylko dla zesnobowanych i wyuzdanych desperatek, które zaakceptują kłamstwa byle facet do nich wracał. Bogaty i slawny przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeli wiemy ze facet ma nas w dópie nie myslimy ze sie bedzie za nami uganial. Miales pewnie na mysli co czujemy kiedy facet nie okazuje nam zainteresowania kiedy na to liczymy ;) Nie wiem jak kolezanki ale ja bez trudu znajduje innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten, który tworzy te posty ma w doopie tylko te, która mu.ją cyklicznie liże, za innymi się ugania, ale one nie chcą zboczeńca, który jęzor wsadza gdzie popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno je boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×