Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Doszłam do wniosku że zostanę stara panna z wyboru

Polecane posty

Gość gość

Porostu mam wrażenie że przerastam intelektualnie większość mezyzczyn a nie będę dzieliła życia z kimś z kim nawet nie pogadam , albo jego jedyna ambicja są imprezy i koledzy , jak mam być z ameba to wolę być sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również wybrałam bycie „Panną”. Nie potrzebuje faceta który będzie mnie zdradzał, będzie myślał ciagle o innych kobietach, będzie die mnie czepiał, więcej kasy będzie szło mi na jego wyżywienie, więcej wody itp. ;-) jestem realistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie tym bardziej że większość facetów dziś to takie nieroby ze nawet do wyżywienia rodziny się nie nadają , a najlepiej to wogole żadnego obowiązku względem kobiety nie mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż to! Dlatego dziwie się innym kobietom, ze w ogóle biorą takich capów do domu przecież to żadnego pożytku z takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem sama i będę sama. Nie potrafię być z kimś na dłużej. Najważniejsza jest dla mnie wolność i niezależność. Po co mi nerwy i chodzenie na kompromisy! A tak robię to co chcę i jestem szczęśliwa :) Mam 39 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mężatką i powiem szczerze,że poniekąd Wam się nie dziwie bo niestety współcześnie faceci mają często dwie lewe ręce do wszystkiego, kłamią, wymagają cudów na patyku sami niewiele sobą reprezentując. Oczywiście znajdą się tacy, których można nazwać prawdziwymi mężczyznami,ale to jest niewielki procent i takiego to ze świecą szukać niestety. Nie mam złego męża i ogólnie jest ok,ale widzę też w niektórych sferach życia duże braki i mase niedociągnięć, które na dłuższą mete stają sie coraz bardziej uciążliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż , inteligentne kobiety i tam wymra, bo ty czy ja mimo wrażliwego charakteru i tego że mamy coś w głowie i tak nie założymy żadnej rodziny , za to karyny chętnie beda wchodzic w związki , rodzic dzieci i będzie coraz więcej tlumanow, chociaż już teraz jest dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jak patrzę na dzisiejszych facetów to porażka , same wymagania do zaoferowania kartoflana polska twarz zdrady i szybkie nudzenie się dziewczyna , zero chęci do zobowiązań w pustym łbie tylko imprezka kolezkowie piwko , życie troglodyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś Ci Polscy faceci to taka trzoda chlewna wręcz, tacy ku(rwa bezwartościowi, bez szacunku do kobiet itd x Cóż droga wolna do krajów Szariatu choćby - w ramach wszechobecnego szacunku do kobiet jak właściciel yyyy tzn mąż pozwoli będziesz moła od czssu do czasu np zjeść posiłek u boku kozy, co jest przecież wielkim wyróżnieniem, bo ta koza jest tam od Ciebie więcej warta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:03 jak ja to kocham wymyślanie bzdur przez polaczkow żeby się wybielic, pracowałam z ukraincami i arabami za granicą i dostałam od nich więcej szacunku i tolerancji od nich niż od Polaków , do tej pory mam przyjaciela ukrainca który bije na głowę większość chamskich egzotycznych Polaków , nie mówiąc już o arabie który ma bardziej wyrozumiale podejście do życia niż ktokolwiek kogo znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze słyszę, zeby Ukraina to był kraj szariatu - chyba ze czegoś nie wiem, to mnie popraw. :) x Ukrainców sam miałem okazję poznać i spędzić z nimi sporo czasu i faktycznie akurat Ci wydawali się być naprawdę okej - ale i tak nie widzę związku. x Ciekaw też jestem, czy np jesteś w stanie odróżnić choćby syryjczyka od turka - czy arab to arab i jak miły pan sprzedawał Ci kebaba to to nie był ten arab o których się mówi. x No chyba że masz na myśli obywatelii arabii saudyjskiej (araby pasuja) i to od nich takiej tolerancji zaznałaś... To nie wiem, może był gejem np wiedział, ze w jego kraju skonczył by przybity za to do krzyża, bo taka jest tam kara dla homoseksualistów (oraz dla ludzi wyrażającychy publiczny sprzeciw wobec rządu - 90% ukrzyżowan to za te dwie rzeczy, czy okolo 90). Ale okej, niech będzie po Twojemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji jakbyś została zgwałcona w takim kraju przez 3 mężczynz to w sądzie żeby udowodnić im winę potrzebowałabyś 6 kobiet jako świadków, bo jestes warta tylko połowę tego co facet. No i bądźmy szczerzy, to i tak zaszczyt ze mialabys prawo wypowiedziec się w obocenosci ludzi - może nawet bez pozwolenie swojego właściciela xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszniejsze jest prawo katolandu, gdzie facet nie szanuje kobiety ani nie ma wobec niej żadnego poczucia obowiązku , w krajach arabskich facet musi przed ślubem mieć własny dom sfinansować wesele oraz utrzymać żonę , więc z łaski swojej zamilcz bo Arabowie mają ciężej z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli stara panna całe życie na palcówie skończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Polsce najlepiej żeby to jeszcze kobieta utrzymała takiego polaczka bez honoru który dumnie określa się mężczyzna a nie ma nic z mężczyzny , bo jest wygodnym lewusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porostu mam wrażenie że przerastam intelektualnie x slownik poprawia ci "marzenie" na "wrazenie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:27 kiedy próbujesz być śmieszny a jest tak sucho że aż muszę się napić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś Ale wiesz na czym polega różnica? że w polsce ta kobieta to jest człowiek a nie coś gorszego niż zwierzę - tak jak jest tam. | x A to że baba bierze slub z gosciem (zakładam że zna go dłużej niż tydzien) a potem nagle sie okazuje, ze to kawał ch(uja - no kur(wa kto by mogl na to wpasc, tak sie jeb(any dobrze krywal z ta flaszka przed telewizorem i jak prawy sierpowy cwiczyl żeby lepiej mi przy(j***c xDD x Ale nawet wtedy jestes takim samym czlowiekm jak ten facet i możesz zażądać rozwodu, możesz iśc na policje, możesz nagłonić sprawę (za co tam by cie ze skory obdarli czy cos , w sumie nie wiem, ale pewnie cos w tym stylu) xD x A no i jeszcze jak się ze swoim ukochanym poklocisz to mozesz wsiąść w samochod i jechac do mamusi - i tu niespodzianka w arabii saudyjskiej tez juz moglabys miec prawo jazdy, ale nie mogla bys prowadzić samochodu bez obecności w nim męża. Lub ewentulnie syna, bo jak stay sie za(j***e browarami to mlody Cie tez moze wyprowadzić na spacer :D Łykajcie dalej te opowieści - jaka to jest niesamowicie gleboka kultura u tych arabow xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glebsza niż u polaczkow którzy wiążą się tylko przez interesownosc i tego że mają 2 lewe ręce a kobieta daje się wykorzystywać , z resztą polaczki to też goffno was tylko prawo stopuje, gdyby prawa nie chronily kobiet to byście byli jeszcze gorsi od Arabów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej xD Niech będzie tak jak mówisz. Mam nadzieję, że nie znajdziesz się w sytuacji ( i naprawdę Ci tego nie życzę szczerze) w której przyjdzie pan życie - tylko że przebrany za jakiegoś islamczyka i nie zmusi Cię do zweryfikowania na własnej skórze głębokości tej kultury. I serio mam nadzieję, że tak się stanie - ale różnie bywa więc radzę zapamiętać: 1 facet 2 kobiety, bo jak nie udowodnisz mu winy to ten gwałt stanie się Twoim najmniejszym zmartwieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowy msciwy niedorozwiniety polaczek, ,jesteś takim psycholem ze nawet źle mi życzysz , nazywasz Arabów tak czy tak a sam jakim odrzutem jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to faceci z poznania to tez kartofle czy moze raczej juz pyry? Bo ja chyba wole byc tym drugim - tylko ze nie mieszkam w Poznaniu więc juz sam nie wiem...Rozumiem, ze "ziemniaki" brzmi zbyt majestatycznie i moglibysmy poczuc sie za bardzo dowartosciowani? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczek się oburzył ;-) jesteś typowym brzydki i przemądrzałym Polakiem. Nie masz w dobie za grosz samokrytyki i pokory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś To jeszcze jedna taka myśl na koniec. Uwielbiam, a wręcz można powiedzieć, że kocham uczucie które w tego typu sytuacjach - gdzie dochodzi do jakiejś dyskusji między mną a kimś innym i po pewnym czasie ta druga osoba już poległa na każdym polu i nie pozostała jej żadna linia obrony łapie za przysłowiową brzytwę (i tu się zaczyna miód na moje serce) i zaczyna we mnie rzucać obelgami - serio, uwielbiam xD I polecam z całego serca - tylko przydałaby się rzadka zdolność konstruowania wypowiedzi składających się z minimum kilku zdań - w tym również zdań złożonych, bo to od razu nadaje takiego poczucia, że ten człowiek wie o czym mówi - choćby kompletnie nie miał o tym zielonego pojęcia xD Miłego dnia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 34 lata i też będę panną. Właście rozpada się mój trzeci poważny związek. Powód rozpadu: koledzy faceta i picie piwska, wódy, koledzy ważniejsi niż ja. Facet ma 33 lata a psychikę gówniarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plaga wśród polaczkow kolezkowie wazniejsi niż wszystko , może żyjemy w państwie krypto gejów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem młoda i piękna chcę księcia z bajki, o jaka samotna jestem wszystkie koleżanki mają facetów - zjem coś, jestem jeszcze młoda i z byle kim nie będę, naprwno nie będę jak te plastiki mi makijaż i mini nie są potrzebne wolę książkę od klubu. Mam 28 lat inne mają mężów i dzieci o ja nieszczęśliwa ale ja mam dziewictwo największy skarb! Czekam na jedynego który poczeka z sercem dwa lata! 33 lata, przespałam swoją młodość, odtracilam wszystkich facetów jestem nieszczęśliwa no ale się do tego nie przyznam, pfff faceci to zło żaden nie dorasta mi do pięt - jestem singielką z wyboru!! Nie muszę gotować i nie obwisłe mi brzuch po ciąży - jestem wielką!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×