Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Fetysz małego penisa

Polecane posty

Gość gośćzainteresowany
Gość... Apropos sikania... Napisz do mnie: malowany99@gmail.com

Gość gość
Powaznie paradujesz nago przed znajomymi pokazujac im ta twoja mala glizde co masz ja miedzy nogami ? :D

Gość gość
Też mam malutkiego i lubie go pokazać .Wczoraj otwarłem nago drzwi sąsiadce już dawno chciałem to zrobić ale nie miałem odwagi.Była zdziwiona że jestem nago i się wcale nie krępuje widać było że jaj się to podoba.Za chwile zadzwoniła jeszcze raz i patrzyła na niego i na moją reakcje.

Gość gość
Ja mam 13 cm i myślałem, że mam małego. Współczuję tobie, bo do końca życia będziesz sam

Gość gość Paweł T
Problem w tym, ze je napewno podnieca duży, wiec ku sobie Iqman i zobacz jak to jest z zadowoloną, a nie tylko rozśmieszoną kobietą.

Gość gość
W sumie skoro ŚREDNIA długość w erekcji to jakieś ledwo ponad 13 cm, to muszą być fiutki poniżej tej wartości. Pozostaje ci zostać miliarderem i zwabiać dziewczyny czym innym. Powodzenia.

Gość gość
Taa kup se tabletki, to dopiero będzie się działo, ale tylko w portfelu. Zresztą co wy go pocieszacie? Nie zrozumieliście jego wpisu, jego to kręci, że ma mikrusa i że go obrażają z tego powodu. Autorze posta, zatem idź na całość, zaloguj się pod prawdziwymi danymi, napisz skąd jesteś, to tak Cię sponiewierają, że nawet sobie niewyobrażasz.

Gość gość
Nie muszę podawać moich danych, większość moich znajomych widziało mojego mikruska na żywo :D

Gość gość
Fetysz to by był gdyby kobiety miały specjalną ochotę na małego penis. Ale tak nie jest. To ty masz kompleks z którym walczysz podwójnym ekshibicjonizmem.

Gość gość
Nie mam kompleksów po prostu podnieca mnie to kiedy kobiety wyśmiewają mojego malutkiego fiuta :D

Gość gość Arkadiusz D
Kup i zastosuj Iqman i zobacz jaka będzie rekacja jak będziesz miał dużego. Porównaj i zobacz co ci bardziej pasuje i co cię bardziej podnica.

Gość gość
Ponieważ masz kompleksy i czekasz aż Ci ktoś powie: jaki piękny wielki, dla mnie wystarczający, to masz: jaki piękny wielki, dla mnie wystarczający. I juz przestań męczyć.

Gość gość
Mam średniaka, raczej małego. Czasem na plaży naturystycznej jak żona rozmawia z jakimś sąsiadem z dużym a zdarza się to to widzę jak reaguje. Oczka jej latają, nie jest w stanie się opanować żeby nie zerkać. Staje się nagle towarzyska i taka otwarta. Działają na nią wielkie fiuty jak cholera.

Gość gość
W klubie spotykam czasem ładną parkę swingersów. Ona śliczna i szczupła, on przystojny ale chudy i ma taki ołóweczek mały. Ona wybiera sobie zawsze takie umięśnione byczki z naprawdę dużymi. On jej zawsze towarzyszy, jest tuż obok jak ja biorą.

Gość gość
Mnie też bardzo podnieca że mam malutkiego. Rozmiar podobny do tego ktory ma autor postu. Ale ja mam ładniejszego.

Gość gość
Ja mam akurat takie zdanie co do mojego, że każdy ma większego i ładniejszego. Nie spotkałem się z tym żeby ktoś miał mniejszego, również kobiety z którymi coś było, nigdy nie widziały mniejszego.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.