Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Fetysz małego penisa

Polecane posty

Gość Anja

Nie wiem co jest pieknego w tym malutkim korniszonie 

Gość Sandruniasd

Każdy jest inny jedem mały drugi duży

Gość ciekawski
Przed chwilą, Gość Azalia napisał:

Ale mały 

Ile cm potrzebujesz by cię zaspokoić? Plus minus po ilu minutach ostrego rznięcia dochodzisz?

Gość Azalia

Myślę że taki który jest chociaż średni... czyli chociaż te 20cm i powiedzmy że będzie ok :) a po ilu dochodze? zależy od faceta, jak się spuści w 30 sekund to nie dojdę w ogóle :D

Gość 5%?
Dnia 2.08.2019 o 18:38, Gość Sandra21 napisał:

20cm hahah dobre  5% w Polsce ma 🙂

5%  dobre 🙂 hehe

Gość t57y6

nawet mniej są statystyki 🙂 Wiadome, że większiść sobie dodaje jeszcze

Gość gość

To że sporo facetów ma maleństwa, to jeszcze nie powód by się z tego cieszyć. Średnia długość we wzwodzie to ledwie jakieś 13-14 cm, w spoczynku to musi wyglądać jak siusiak przedszkolaka. Cokolwiek powyżej 18 cm to już jest "duży". A duży jest fajny i może więcej. Kompletnie nie rozumiem fascynacji maleństwami... To trochę jak pedofilia: podoba mi się Jasio z gimnazjum, bo takie malutkie ma wszystko.

Gość gość

To że sporo facetów ma maleństwa, to jeszcze nie powód by się z tego cieszyć. Średnia długość we wzwodzie to ledwie jakieś 13-14 cm, w spoczynku to musi wyglądać jak siu/siak przedszkolaka. Cokolwiek powyżej 18 cm to już jest "duży". A duży jest fajny i może więcej. Kompletnie nie rozumiem fascynacji maleństwami... To trochę jak pedo/filia: podoba mi się Jasio z gimnazjum, bo takie malutkie ma wszystko.

Gość Marek op

Widać mało doświadczony jesteś 🙂 ten co ma 13 14 nie musi w spoczynku miec malego w wojsku sporo widziało się 🙂 Ma 11 cm w spoczynku a 13,5 jak stoi. Albo klijent miał z 5 cm w spoczynku a pala 18 cm jak mu rano dygnał 🙂 Na to nie na zasady i dużo kobiet się łapie bo na plaży widzi dużo w kroku a jak mu stanie 3 cm wiecej hihihi. Kolejny steoretyp ze im wiekszy facet to wiekszy sisiak hihi goscie po 1.90 a siusiaki male 🙂 Nie ma na to zasady trzeba testować 🙂

Gość SaraT

ale macie problem 😉 czlonek to czlonek i tyle . Tak jak by porownywac cycki do siebie każda ma inne 🙂

Gość Mikołajsmutny

też mam małego (9 cm)... przez to boje się kobiet... czy jest tu jakaś która mnie przygarnie... ćwiczę na siłowni jestem zadbanym i inteligętnym facetem... mam 27 lat i nie zaznalem cipki... czy zawsz ebede samotny?

Gość DarioS

jak nie znalazles? a co pokazujesz przed poznaniem 😉

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.