Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vivan

Gdzie kupujecie ciuchy znanych marek?

Polecane posty

Hej, czy macie swoje ulubione sklepy z dobra ofertą, w której znajdują się ciuchy znanych producentów? Przeważnie kosztują one krocie. Ja ostatnio natknęłam się na ofertę klubu zakupowego. Na ich stronie https://www.limango.pl/ można sobie przeglądać oferty oferty zakupowe z ograniczonym terminem. Na razie zamówiłam pierwszą sukienkę i wydaje się naprawdę fajna. Dziewczyny, czy macie swoje ulubione miejsca, gdzie kupujecie ciuchy dobrych marek? Któraś z was korzystała może z usług Limango i może potwierdzić, że ciuchy są dobrej jakosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję sobie spodnie w crossjeans.pl Nic się do tej pory nie przetarło, nawet w tych miejscach gdzie najszybciej robi się przetarcie, a potem dziura typu kolana, czy pupa. Do tego wygoda noszenia. Nic nie uciska, a jak zdejmujesz z suszenia po praniu to nie masz wrażenia, że jeansy są jak drewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często korzystam z wyżej wymienionego Crossjeans, zawsze można coś gustownego do siebie dopasować, a i dla wybrednej połówki też się coś znajdzie :) Ostatnio z partnerem zrobiliśmy nalot i ja kupiłam dla siebie: Gwen, a partner kupił sobie: Blake i oboje jesteśmy zadowoleni z zakupów. Nic nas nie gniecie, co ważne nic dotąd nie zafarbowało! Co zdarzało się kiedyś jak kupowaliśmy spodnie innych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączę się do poprzedników odkąd wskoczyłem w Crossa i wypróbowałem je na wszystkie sposoby. To teraz trzymam się tej marki. Ponieważ nie mam za bardzo czasu ostatnio biegać po mieście przeważnie kupuję zdalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×