Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyna powiedziala, ze nie chce sie calowac, bo

Polecane posty

Gość gość

zawsze mowila ze nie lubi, a ostatnio przycisnąłem ją i pod wpływem alkoholu wygadała sie. Powiedziała, ze nie bedzie sie ze mna calowac, bo BRZYDZI sie mnie, pierwszym i ostatnim ktorego całowała byla jej pierwsza milosc z ktorym byli dla siebie pierwszymi. O mnie powiedziala, ze jestem przechodzony,zawszony (dziewczyna wie o mojej bujnej przeszlosci, a sama byla prawie czysta) itd. Przykro mi tego sluchac. Jak to mozliwe ze ona ma takie podejscie przeciez u nas to normalne ze mozemy miec mnostwo partnerek, inne kobiety nie robia problemow a ja czuje sie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Cię nazwała "zawszony" to co masz jeszcze rozkminę na forum? Zostaw i koniec, przecież nie chcesz być z kimś kto Cię obraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K******o zawsze jest k*******m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby twoja dziewczyna ale sie ciebie brzydzi? ty idioto, czemu jej jeszcze nie kopnales w cztery litery? bankomacie? frajerze? pipo do zabawiania jasnie pani? ciulu, przez ktorego moze pozna kogos "zaslugujacego" - czyli LEPSZEGO od ciebie w jej mniemaniu, cholerny cymbale? nie masz do siebie zadnego szacunku, czy ty jestes jakis z probowki czy co? ogarnij sie i wypiernicz klamliwa lale ze swojego zycia na zbity pysk. lepiej wczoraj niz dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie krzycz na niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor debil, taką paniusie kopie się mocno w DOOPE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie krzycz na niego" ojejejej, no lepiej jak sie po glowce poglaszcze, powie ze ma taki fajny charakter ale nie jest w jej typie, niech dalej zachowuje sie w zyciu jak ofiara losu, a najlepiej jak po tym doswiadczeniu nie nabierze rozumku ani troche tylko powiela traktowanie z szacunkiem szmaty, ktora za chiny ludowe na to nie zasluguje. a za 10-15 lat dalej bedzie przegrywem, z ktorego sie tepe lachociogi bezczelnie nasmiewac beda jaka z niego peezda i pantofel, ze sie babom nawet bez zamoczenia daje za c***a wodzic na manowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się jej wcale nie dziwię, że obrzydza ją roochaczowa przeszłość. Tylko dziwię się po co ona z Tobą dalej jest i jak się dowiedziała o przeszłości, to od razu nie odeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj znaleźć inną na portalach randkowych :D Np. tutaj: http://ero69.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma racje. Tez mnie brzydz*******cze. Masz porzadna to po stopach caluj z wdziecznosci frajerku i zadnych wymagan nie masz prawa miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×