Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Humorx2Tabq

Seks w prezerwatywie a preejakulat

Polecane posty

Gość Humorx2Tabq

Witam. Wczoraj uprawiałem stosunek z moją Kobietą jak zwykle sie zabezpieczaliśmy prezerwatywą. Nie doszedłem w dziewczynie umówiliśmy sie że niebędziemy ryzykowac nawet z prezerwatwą. Penis wytworzył tak myśle sporo preejakulatu ktory znajodował sie w srodku prezerwatywy(biały kolor jakby ubite )i nie jestem pewien ale płyn vhyba wydostał się na zewnątrz prezerwatywy od strony szyjki prezerwatywy. Czy możliwe jest by moja kobieta zasza w ciąże ? Nie wiem czy to coś zmieni ale moja luba ma torbiel wyczytaliśmy że mogłi to utrudnić zajście. bardzo proszę o pomoc dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm ryzyko jest ale jest ono bardzo, bardzo małe. Wiem,że ja sytuacji z moim partnerem miałam sporo takich, dlatego my zaczęliśmy się zabezpieczać antykoncepcją ultralekka właśnie, żeby uniknąć stresu i mieć pełen luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naucz się chłopie zakładać prawidłowo prezerwatywy. Zostawiłeś w zbiorniku bańkę powietrza albo założyłes za duży rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Adka
Właśnie tego typu przygody z gumkami przekonały mnie do stosowania tabletek anty. U mnie to belara, z małą dawką hormonów. Dużo pewniej się czuję, bardziej i częściej lubię się teraz kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do prezerwatywy too myśle żee pozbyłem się powietrza na czubkuu zostawiając takiego flaczka ,co do rozmiaru to były classic durex.nie spaduje mi aani nie jest ciasnaa wrecz jest ciut za duża jeśli chodzi o długość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×