Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość syllllwia

Skuteczne odchudzanie. Dziewczyny walczymy!

Polecane posty

Gość syllllwia

Czesc Dziewczyny, Mam na imie Sylwia, 30 lat. Wiele lat temu pisalam tutaj na forum I schudlam ponad 20 kg. Zaczelam z 82kg I doszlam do 59 kg. Minely 4 lata I przytylam 6kg. Dzisiaj waga wskazuje 64.9kg. Nie jestem zszokowana bo ostatnio baaardzo zle sie odzywiam, malo ruchu, tona slodyczy. Efekty widac, nie mieszcze sie w stare ubrania. Szukam zdecydowanych Dziewczyn, ktore nie tylko beda trzymac dietke, ale rowniez cwiczyc w domu. Ktoras z Was chcialby dolaczyc? W grupie razniej, a mnie brakuje motywacji szczerze mowiac. Wykluczam to, co oczywiste: slodycze, frytki, alkohol, chleb. Dieta: 1200-1500kcal Fitness w domu, Insanity, P90x ( cwiczenia z internetu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję się tej metody,schudłam 10 kg waga stanęła w miejscu,nie mam efektu jojo,nic nie przytyłam ,też czasem podjadam słodycze ale nic się nie dzieje,bo dużo piję i oczyszczam organizm z toksyn co jakiś czas i nie tyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukończyłam kuracje z Slimunox wiec pozwolilam sobie napisac i bardzo pochwalic ten suplement. Zgadzam się z poprzednimi wpisami na temat pozytywnego działania. Slimunox jest na prawdę skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasansdra
Ja już praktycznie po walce. Jeszcze dwa tygodnie diety, stosowania Foreverslim i mogę świętować sukces. O cwiczenaich nie piszę, bo tych nie zaprzestanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Też chciałabym schudnąć. Miesiąc temu urodzilam synka. To moje trzecie dziecko. Waga spadła dużo mniej niż się spodziewałam. Ważę 72 kg, o 10 kg więcej niż przed ciąża. W tej wadze czułam się dobrze chciałabym do niej wrócić. Też na początek planuje ograniczyć kalorie, więcej pić, wyeliminować słodycze i koniecznie białe pieczywo. Ćwiczyć zacznę jak lekarz pozwoli. Wogole nie wiem za bardzo jak się do tej diety zabrać, nigdy nie wytrwalam na żadnej diecie. Szczerze to jakoś brak mi sił na odchudzanie, ale w nic się nie mieszczą, mam doła. No ale nic, trzeba wziąć się w garść i zacząć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Amelia
Moim zdaniem nie ma obecnie skuteczniejszego środka wspomagającego odchudzanie jak Foreverslim. Mi pomógł się pozbyć prawie 15 kilogramów zbędnego tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo ograniczenie jedzenia nie każdemu służy, czasami trzeba zdecydować się na tabletki, które jednak wspomagają odchudzanie. Sama wiem po sobie, żeby nie Slimunox to nie schudłabym ani grama, chociaż na brak ruchu nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Katarzyna B
MOim zdaniem jeżeli chodzi o środki wspomagające odchudznie jednym z najlepszych jest Foreverslim. Mi te tabletki pomogły schudnąc 11 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elissska
Ja się odchudzam z cateringiem z Wygodnejdiety. Z nimi wiem, że jem zdrowo, świeżo i smacznie a posiłki mam dostosowane typowo pode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze dieta, i nie oszukujmy się w odchudzaniu to 70 % naszego wkładu. Szukałam produktu który pomoże mi wytrwać w postanowieniach dietetycznych i dodatkowo wpłynie na przemianę materii i przyspieszy spalanie tkanki tłuszczowej. Na moje szczęście znalazłam i to całkowicie przez przypadek, bo owo wspomniany produkt otrzymał nagrodę w kategorii innowacja w odchudzaniu. Fitt spray progress jest ze mną już od ponad miesiąca. Jest najlepszym blokerem apetytu jaki kiedykolwiek stosowałam i dodatkowo wspomaga organizm w walce z nadwagą. Niestety niewiele jest produktów o tak wszechstronnym działaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi Slimunox pomógł dopiero w momencie jak zmieniłam dietę .O wszem kilogramy spadały ale w ciągu dwóch tygodni schudłam tylko 1 kilogram.Ale tak w sumie udało mi się dzięki niemu schudnąć 14 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. W 3 miesiace schudłam 14 kilo, co dla mnie jest super wynikiem, bowiem całkowicie pozbyłam się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na samym początku nie byłam przekonana co do Foreverslimu bo miałam nie łatwe początki.Ale po zmianie nawyków żywieniowych i wprowadzeniu w pełni zasad kuracji w końcu mi się udało.I schudłam z czego bardzo się cieszę zresztą do dnia dzisiejszego wagę utrzymuje w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszym sposobem na zrzucenie kilogramów jest oczywiście zmiana nawyków żywieniowych. Dla mnie i pewnie nie tylko, było to bardzo trudne, jak tu nie zjeść batonika.... frytki są takie pyszne... oczywiście raz na jakiś czas można ale na samym początku lepiej nie tykać takich rzeczy. Jedynym sposobem uratowania się od grzesznego jedzenia było wprowadzenie blokera apetytu. najlepsze jest to że nie tylko blokuje apetyt, ale również wspomaga cały organizm w walce z nadwagą przyspieszając przemianę materii i spalanie tkanki tłuszczowej, taki bloker kupiłam tu https://fittspray.com a kilogramy spadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rynku jest dużo suplementów wspomagających odchudzanie.Ja wybrałam Slimunox i było to coś najlepszego co mogłam dla siebie zrobić.Dałam radę schudnąć dużo czasu mi to nie zajęło a najważniejsze jest to że że na razie żaden kilogram nie wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Slimunox.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karolina 22
W moim przypadku bardzo skutecznym sposobem okaząło się zastosowanie Fopreverslim, bez tych tabletek nie dałabym rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam, fitt spray działa cuda! Sama go stosuję już prawie miesiąc i efekty przerosły moje oczekiwania, nie mam ochoty na żadne fast foody czy słodycze, chudnę a moje żywienie zmieniło się o 180 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Renata
Ja zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim. Moim zdaniem to najlepszy suplement wspomagający odchudznie. Ja dzięki niemu pozbyłam się 14 kilo nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć dzięki zastosowaniu Slimunox. Wcześniej próbowałam różnych sposobów by pozbyć się nadwagi, Niestety na samych dietach nie dawałam rady. Dopiero połączenie tych tabletek, diety i nie ma co się oszukiwać, znacznie zwiększenie aktywności fizycznej dało oczekiwany rezultat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslimiu i jestem bardzo zadowolona z tego. W końcu trafiłam na środek, który w moim przypadku jest skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość znajomych nie wspominając już rodziny odradzała mi zakup Slimunox.Ja jednak postanowiłam zaryzykować i teraz nie żałuję podjętej decyzji.Kilogramy spadają a Ci którzy mi odradzali sami kupują i się odchudzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej widoczny spadek wagi miałam podczas stosowania tabletek na odchudzaniePhenermine. Już na początku kuracji czułam szybszy metabolizm oraz blokowanie głodu. 2 tydzień i zaczeła znacznie spadać waga, jak na mnie bomba. Wcześniej był z tym problem. Schudłam 10kg, bez żadnych efektów ubocznych czy efektyu jojo. http://www.oglaszamy24.pl/m/ogloszenie/2082325034/lodz-Adipex-Retard-Phentermine-Sibutramine-Sibutril-Biphasic-Slim-Sibutramin-Efedryna-SPRAWDZENIE.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim to jedyne znane mi tabletki odchudzające, które rzeczywiście cokolwiek w tym względzie dają. Odchudzanie nie jest proste, raczej odwrotnie, jest bardzo wymagające. Żeby rzeczywiście wasza dieta miała sens, musicie po prostu działać. Zmiana stylu życia musi mieć charakter trwały - wtedy wszystko będzie w najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Amelia 21
W moim przypadku rewelacyjny efekt podczas odchudzania dało zastosowanie Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi i myślę że już nic innego nie będziecie stosować. Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia i błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Gdyby jakiekolwiek tabletki działały to ludzie byliby szczupli. Zdrowa konsekwentna kuracja naturalnymi ziołami Tybetańskimi i zdrowa dieta jak najbardziej ale tabletki? po co sobie niszczyć żołądek dla i tak szybkiego efektu jo-jo . Różne diety typu: dieta proteinowa dr Dukana, dieta 1000 kalorii ,dieta 1200 kcal, dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych ziół w postaci suszu a nie chinskich tabletek czy proszków udających tylko oryginalne Tibetan herbs. A inne tabletki i proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp to bardzo TOKSYCZNE trucizny. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu. To naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią i z własnego doświadczenia namawiam na kurację ziołami Tybetańskimi, ja naprawdę przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc właśnie Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu mocno podkręciłam swój metabolizm i dużo schudłam poprawiając zdrowie oraz komfort swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka 27
W moim przypadku bardzo skutecznym środkiem wspomagającym odchudznaie okazały się tabletki Forevereslim. Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków jakie są legalnie dostępne w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dagmara 25
W moim przypadku skuteczne odchudznaie to spadek wagi o całe 12 kilo. Nie dokonałabym tego bez Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Weronika P
W moim przypadku odchudznaie zakończyło się sukcesem dopiero po tym jak zastosowałam Slimuinox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×