Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Namysłów wojew opolsk

Czemu ludzie z kafe (z miasta) śmieją się ze mnie że jestem ze wsi i nazywają

Polecane posty

Gość Namysłów wojew opolsk

mnie wiejskim głupkiem z podkreśleniem "Wiejskim"czyli na 100 procent chodzi o wieś i ludzi ze wsi którzy są wyśmiewani i uważani za gorszych ,głupszych od ludzi z (dużych) miast gdyby nie byli uważani za gorszych to by nie było dopisku "wiejski"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecz się pedale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
gość dziś bo to prawda xxx prawda tak? x milion tak ? gdyby nie ci "gorsi" "głupsi" ludzie ze wsi którymi tak każdy gardzi i wyśmiewa to byście wszyscy z głodu w mieście pozdychali!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś zwyczajnym wioskowym głupkiem i wcale nie chodzi o wieś, ale za głupi i ograniczony jesteś żeby to zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
gość dziś jesteś zwyczajnym wioskowym głupkiem i wcale nie chodzi o wieś, ale za głupi i ograniczony jesteś żeby to zrozumieć xxx tak ? nie chodzi o wieś ?tak? to dlaczego za każdym razem podkreślasz słowo "wiejski" "wioskowy " "wsiowy" to chyba świadczy o wsi bo inaczej słów "wiejski" i "wioskowy" byś nie pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
i wytłumacz mi dlaczego piszesz że jestem głupkiem pomijam słowo "wioskowy" bo gdybym mieszkał od urodzenia w mieście nigdy byś nie napisał "wioskowy " ani "wiejski" dlaczego jestem głupkiem wg ciebie ? no wytłumacz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo PierdoIisz głupoty jak potłuczona zacięta płyta, to samo non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać, że książek to ty za wiele w życiu nie przeczytałeś skoro takie durne pytania zadajesz polecam ci zwłaszcza literature pozytywistyczną, a wiele ci się wyjaśni. między innymi co znaczy określenie "wioskowy głupek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×