Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak rozumiec to zachowanie kobiety, czy jej intencje moga byc szczere czy cos

Polecane posty

Gość gość

sie zna nimi kryje? Ja mam 30 lat, ogolnie moze nie wygladam najgorzej ale jestem niski - 160cm + lysieje. Od 2 lat znam kolezanke, ktora ogolnie lubi mnie, w kazdym razie ona na pewno nie wyglada nie najgorzej, bo wygalda b. dobrze, ma mase adoratorow, ale od dluzszego czasu krazy i orbituje wokol mnie dajac mi jakies sygnaly ze chciala by sie ze mna spotkac sam na sam, albo ze np jestem przystojny (co nie jest prawda), ogolnie wydalo mi sie to podejrzane i dyskutowalem o tym z kumplem on mysli jak ja ze pewnie ona czegos odemnie chce albo szuka goscia ktory porobi jej za tymczasowy bankomat, chociaz nie wiem bo nie wydaje sie taka, ale moze to tylko fasada, od poczatku znajomosci czyms mnie czestuje cos daje np oscypek z gor, jakies piwo, upiekla kawalek ciasta, to mi dala jak powiedzialem ze dobre to powiedziala ze upiecze specjalnie dla mnie, ale odmowilem. Co o tym myslec? czy super ladna dziewczyna moze zaiteresowac sie nieldanym facetem? Macie jakeis doswiadzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochana jest w Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jetes przy kasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie widać że zakochana daj jej szansę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie co Ci szkodzi spróbować? Daj jej się zbliżyć.. korzystaj jak masz szansę nie każda kobieta leci na wygląd czy kase;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ja bym ją zaliczył i tyle ale jak nie masz włosów i łysieje to marne szanse że ona na ciebie leci widać nie czegoś chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochała się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stracisz coś jak spróbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj jej szansę - oczywiście nie daj zasnąć twoim podejrzeniom, bo nigdy nic nie wiadomo, ale jak nic nie zrobisz to za 20 lat będziesz żałował że tego w życiu nie zrobiłeś. Po prostu z nią spędzaj więcej czasu, rozmawiaj żeby sie dowiedziec o niej jak najwięcej bo w ten sposób ją lepiej poznasz i się dowiesz dlaczego tak się zachowuje. Jak cię tylko będzie chciała wykorzystać jako bankomat to szybko to zauważysz i sie wycofasz a jak będzie sie układało dobrze i sie w tobie zakochała to będziesz miał fajną i ładną dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×