Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety się nie interesują w związku !

Polecane posty

Gość gość

to jest post gościa który mówi co niby trzeba robić żeby było o czym gadać z kobietą swoją , ale nic nie pisze o tym że kobieta coś robi w naszą stronę , moja kobieta nigdy się nie pyta o mnie i co robiłem dzisiaj , zauważyłem że g****o ją obchodzi co robię co lubię i tak dalej , nie jestem nudny ćwiczę kulturystykę i biegam , a ona się nawet nie zapyta , zawsze gadamy o niej w*****a mnie to podejście kobiet teraz , myślałem że to ma iść w dwie strony , chyba za dużo oczekuję od życia , to jest ten post Pierwsza rzeczy, o której powinieneś pamiętać, to fakt, że nie możesz zanudzać dziewczyny tym, o czym z nią rozmawiasz. Spotkałem (i sam tak kiedyś robiłem) się z masą przypadków, kiedy faceci jedynymi tematami, jakie poruszali przy dziewczynach, to: szkoła, praca, skąd jesteś. Nie wiedząc, o czym innym mówić, wybierali najnudniejszy ze schematów: Cześć Jak masz na imię? Skąd jesteś? Gdzie uczysz się/studiujesz/pracujesz? No cóż może i jeśli podobasz się fizycznie dziewczynie, to i takie coś podziała, ale jeśli jesteś zwykłym facetem, a nie supermenem, to na piękną inteligentną dziewczynę, to stanowczo za mało. Zdobycie takiej dziewczyny wymaga czegoś więcej niż nudziarskich tematów i oklepanej grzecznej rozmowy. W swoją rozmowę powinieneś wplatać humor, ciekawe tematy i całość prowadzić w zabawny i jednocześnie nieschematyczny dla kobiety sposób. Niech to będzie dla niej przeżycie, a nie seria monologów między chwilami niezręcznej ciszy. Tak więc pierwsze co powinieneś zapamiętać, unikaj nudnych tematów i nudnej rozmowy. Druga sprawa, jaka chciałbym, abyś zapamiętał, to kilka prostych tematów do rozmowy z dziewczyną. Co dla wielu facetów zadziwiające i wręcz niewyobrażalne, to fakt, że większość kobiet to naprawdę miłe i normalne istoty, których nie trzeba się bać i które chętnie porozmawiają z Tobą na jakiś ciekawy temat. Oczywiście, dopóki Ty nie będziesz zachowywał się jak robot albo nie zaczniesz jąkać się ze strachu. Naprawdę nie trzeba być, żadnym mistrzem gawędziarzem, żeby przyjemnie porozmawiać z dziewczyną. Wystarczy zadać jej jakieś intrygujące pytanie i zacząć słuchać, a potem dyskutować. Na przykład pytasz się ją: "Hej widziałem ostatnio program o kobietach i mężczyznach i dwóch ekspertów sprzeczało się tam, kto więcej kłamie kobiety czy faceci. Co Ty o tym sądzisz? Dlaczego tak uważasz?" I tyle. Możesz na jeden temat rozpocząć interesującą, a nie nudną rozmowę z dziewczyną. Takich dyżurnych tematów możesz mieć dziesiątki i rozkręcać nimi rozmowę, kiedy zaczyna się niezręczna cisza. Proste prawda? No to teraz trzymaj się, bo dam Ci kolejną super prostą, ale jeszcze bardziej skuteczną technikę, którą będziesz mógł wykorzystać natychmiast po przeczytaniu. Następną techniką na zdybcie interesujących tematów do rozmowy, jest: "Słuchanie dziewczyny" Już mówię jak to działa. Kiedy rozmawiasz z dziewczyną, ona świadomie lub nieświadomie będzie wspominać o innych tematach i tu jest Twoja szansa. Słuchaj uważnie, co ona mówi i wyłapuj temat, którymi się interesuje, aby potem znowu móc o nich rozmawiać. Ona wspomina, że lubi tańczyć Ty to zapamiętujesz i robisz z tego temat do rozmowy. Później, kiedy nie macie, o czym rozmawiać pytasz: Kiedyś wspomniałaś, że lubisz tańczyć, co lubisz najbardziej w tańcu? Ten sposób nie tylko daje Ci masę wspólnych tematów do rozmowy z dziewczyną, ale również pokazuje, że jej słuchasz, co dla kobiety jest bardzo ważne i daje Ci u niej dużego plusa. Proste co nie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację chłopie , albo się pogodzisz że kobieta to egoistyczne stworzenie które chce tylko dla siebie dobrze , chce dostawać a nie też dawać , tak już z nimi jest , albo to zaakceptujesz albo zostań samemu , sam jestem wkurzony że moja dziewczyna nie interesuje się moim hobby i co robię w wolnym czasie po pracy i tym podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chuj z nimi i czego chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś z kim z facetami czy z kobietami ? bo moim zdaniem kobiety zachowują się egoistycznie nigdy swoich facetów lub mężów nie wspierają mają wywalone , tylko gadać na ich temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kobietami chyba im się coś pomyliło. Ja mam mieszkanie oszczędności na dom to mnie musi zainteresować dobrze galę op******ic a nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1123
no niestety, ale na poczatku znajomosci tak to wyglada, cos jak Rozmowy w toku, gdzie facet jest prowadzacym i zadaje pytania, a kobieta odpowiada malo ktora to obchodzi co facet ma do powiedzenia na swoj temat, glownie im chodzi o to, zeby blyszczec swoja osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×