Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem biedny, nie mam pieniedzy i dlatego nie mam dziewczyny

Polecane posty

Gość gość

Umówmy się. Największy brzydal może mieć dziewczynę, jeśli ma pieniądze. Ja ich nie mam, dlatego jestem sam. Przepraszam Panie, że nie mam pieniędzy. Mieszkam z rodzicami, a moja praca zapewnia mi minimalne wynagrodzenie. Przepraszam, że żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłeś mieć, nie chciała twoich pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam nie przesadzaj znajdziesz swoją która cię pokocha mimo kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dodatkowo dlugi i dla mnie zycie w Polsce nie ma zadnego sensu.Nie wiem dlaczego ktos na sile pchal mnie tu w zwiazki,chyba ktos szukal slubu i dodatkowych dluznikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie pracuje to sie ma. Zadna nie chce lesera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu idiotow siedzi na tym forum,nie znajacych sytuacji,oceniajacych a nie majacych o czymkolwiek pojecia.Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez kasy to kobieta nawet na mezczyzne nie splunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja miałem wyjątkowego farta. Gdy poznałem moją żonę, byłem goły i wesoły. Moja partnerka na to nie patrzyła. Ona była piękną i wartościową dziewczyną, która mogła mieć każdego. Studiowałem na IV roku. Ona już pracowała-nie była studentką. Moi rodzice nie byli majętni. Nie mieli żadnych oszczędności. Po ślubie zamieszkałem u teściów gdyż oni mieli duże mieszkanie. Przez kilka miesięcy po ślubie byłem na zasiłku. Zaczynałem dorosłe życie od zera. To był dla mnie batdzo trudny okres w moim życiu. Miałem bardzo dużo szczęścia, że spotkałem dziewczynę, dla której nie miało znaczenia to, że nie wniosłem żadnych dóbr materialnych u progu naszego wspólnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz być w takim razie bardzo, bardzo przystojny, bo by na cb nawet nie spojrzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.47 Na powodzenie u dziewczyn nie mogłem narzekać. Miałem w sumie kilka poważnych okazji oraz kilka przygód. Odrzucenie jednak też w swoim życiu zaliczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jesteś przystojny, a autor jest brzydalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika1232
Czasem jak obserwuje ludzi na ulicy to nie widzę żeby sami bogaci, dobrze ubrani i przystojni byli w związkach. Tak samo z dziewczynami. Czasem widać że dziewczyna jest brzydka jak noc listopadowa albo gruba jak szafa a nierzadko obok niej widać przystojnego faceta. Ostatnio na Instagramie widziałam zdj ze ślubu takiej jedej dziewczyny.. Nie mam nic do niej ale jest potwornie brzydka.. to nawet nie kwestia gustu, chyba nikt by nie powiedzial, że ona jest ładna.. a jej mąż taki przystojniak, że aż nie mogłam wierzyć że oni są razem i wzieli ślub.. a jednak..Dużo dziewczyn leci na kasę, ale są i takie dla których liczy się miłość i druga osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam brzydkiego chłopaka z piękną dziewczyną i co? Kochają się to są razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację :) Która kobieta może tak źle życzyć swoim dzieciom sprawiając im ojca życiową pierdołę, niezaradnego przyegrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie potrzeba dużo pieniędzy jeśli znajdziesz bogatą wdowę lat 60 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×