Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co o tym myśleć? Facet się zastanawia...

Polecane posty

Gość gość

Facet chciał się spotkać ewidentnie na sex. Były 3 spotkania, na których do niczego nie doszło. Powiedziałam, że nie wchodzę w takie układy. Nadal mnie zaczepia na ulicy jak się spotkamy. Jak jedzie samochodem macha do mnie. Trwa to już rok. Zaproponowałam spotkanie, a on powiedział, że się zastanawia. Co mam o tym myśleć? Czy spytać jeszcze raz o konkretną odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproponowałaś mu spotkanie?! Tak bardzo cię swędzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, teraz chciałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresowany kobietą mężczyzna nie zastanawia się, tylko dąży do spotkania z nią. Zainteresowany kobietą mężczyzna szanuje ją. Zainteresowany ciałem kobiety mężczyzna dąży do zaspokojenia swego pożądania. Każda mądra kobieta chce być szanowana i pożądana za całokształt siebie, osobowości, charakteru, ciała, za to że jest sobą, tą wyjątkową kobietą, którą chce ten wyjątkowy mężczyzna a nie tym ciałem, które się na potoczyło, czy tą kobietą, którą da się zdominować, czy ta która będzie lepsza od lalki z seks shopu, bo się rusza a można wszystko z nią zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresowana mężczyzną kobieta nie zastanawia się, tylko dąży do spotkania z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zainteresowany kobietą mężczyzna nie zastanawia się, tylko dąży do spotkania z nią. Zainteresowany kobietą mężczyzna szanuje ją. Zainteresowany ciałem kobiety mężczyzna dąży do zaspokojenia swego pożądania. Każda mądra kobieta chce być szanowana i pożądana za całokształt siebie, osobowości, charakteru, ciała, za to że jest sobą, tą wyjątkową kobietą, którą chce ten wyjątkowy mężczyzna a nie tym ciałem, które się na potoczyło, czy tą kobietą, którą da się zdominować, czy ta która będzie lepsza od lalki z seks shopu, bo się rusza a można wszystko z nią zrobić. x Chcesz przez to powiedzieć, że on nie ma ludzkich uczuć? W sumie chyba zawsze był zboczony a kobiety służyły mu do roochania. Jako dzieciak napełniał prezerwatywy wodą i rzucał z okna w szkole :/ Myślałam że wydoroślał, dojrzał, stał się... normalny. Przykro się to czyta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×