Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kolka Fasolka28

Dwie kreski na teście w sierpniu i wrześniu łączny się

Polecane posty

Gość Kolka Fasolka28

Hej Dziewczyny Łączmy się! Proponuje to forum jako wymiane naszych obaw, pytan, opinii, smutków i radości:) W tym tygodniu zobaczyłam dwie kreski. Radość tym bardziej że 2.5 roku się staraliśmy byłam dwa razy w szpitalu, miałam laparo, histero - nacierpialam się ale widać się opłacało. Oczywiście to dopiero początek jeszcze wszystko może się zdążyć, ale chętnie wejdę w kontakt z innymi dziewczynami w podobnej sytuacji. Mówiąc szczerze nie mam w rodzinie ciężarówek ;) jeszcze nikomu nie mówiliśmy 28.09 mamy pierwszą wizytę u lekarza. Czuje się dziwnie - trochę mi słabo momentami, gorąco, szybciej bije mi serce i ogólnie czuje lekkie bulgotanie w brzuchu plus uplawy ale liczę że będzie dobrze :) dajcie znać o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Czesc, chetnie bym dolaczyla ale nie wiem czy moge. Ja dopiero bede testowac w poniedzialek. Pisalam na innym watku ale oczywiscie musial sie jakis troll odezwac. Tu tez pewnie jakis sie znajdzie. Tak czy siak mam nadzieje ze mi sie udalo. Pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolka Fasolka28
Cześć Karolina a czujesz się jakoś inaczej? :) Mam nadzieję że Ci się uda. Daj znać koniecznie. Wiem jaki to stres przechodziłam to co miesiąc chociaż nie robiłam testów za kazdym razem. Tak naprawdę jasny sygnał dało mi plamienie na brązowo w 21 dc co wcześniej się nie zdarzało ale z drugiej strony to podobno objaw dotyczący 1/3 kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Objawow jeszcze nie mam , zreszta we wczesniejszych ciazach tez nie mialam Moze lekko nabrzmiale piersi od czasu owulacji a piersi zazwyczaj odzywaly sie w 2 dni przed terminem @. W poniedzialek bede tydzien przed @ testy zawsze tez wczesnie wychodzily bo owulacje mam dosc szybko miedzy 7 a 10 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćkoralina przeszedl Ci ten katar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Nie nie przeszedl ale raczej to alergia. Nie bede sie doszukiwac we wszystkim ciazy. Chociaz bylo by fajnie. Moj M i moje siostry tez sa alergikami i tez ich cos lapie wiec to raczej nie objaw ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolka Fasolka28
Może ktoś jeszcze do nas dołączy z dwiema kreskami ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Fasolka a w ktorym tygodniu bedziesz podczas wizyty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I musialas zalozyć kolejny temat ?! To nie troll tam jest czy był tylko ktoś zdroworozsądkowy. Każdy inny kto nie robi co parę godzin testów to troll. A wy kto w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czerwca moge??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Gosc a kto tu nowy temat zalozyl? Umiesz czytac, ani ten ani poprzedni nie byl zalozony przeze mnie. To niech te kobiety o "zdrowym rozsadku" nie wchodza , nie czytaja i nie komentuja jak im sie nie podoba. Ciezko sie powstrzymac? To kazdego indywidualna sprawa kiedy i ile robi testow. To ich/nasza sprawa. Wasze komentarze nikomu nie pomagaja. Najlepiej nie zwracac na was uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolka Fasolka28
Zapraszamy !!! Wychodzi że teraz jestem w 4tygodniu. Wiem że to mega wcześnie i wszystko się może zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Fasolka,no co ty, nie mysl tak. Mysl pozytywnie , wszystko bedzie dobrze. To bedzie cos ok 6tyg. To powinnas juz zobaczyc bijace serduszko. Super uczucie. :) To twoje pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja dołączę Ciąża nie planowana dwie kreski na teście tydzień temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolka Fasolka28
Ja dopiero 4 tydzień nie 6 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Fasolka chodzilo mi o to w ktorym tygodniu bedziesz jak pojdziesz do lekarza. Czyli 28.09. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolka Fasolka28
Aaa ok ;) Chyba w 7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
No to bylam blisko A moze cos o sobie...33 lata, dzieci mam w przedziale wiekowym od 15 do 2 lat, 1,5roku staran , kilka wczesnych poronien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolka Fasolka28
Ja 28 lat z Wawy ;) zero dzieci jedynie mąż;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu bedzie pogadanka kolezanek na 200 stron.Wymiencie sie fb albo idzcie na kawe !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
I co ? Nie ma nikogo wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Fasolka ja sie dzis czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koralina, a co , narysować ci dwie kreski,żebyś miała o czym gadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolka Fasolka28
Ja ogólnie czuje się mega normalnie więc na razie w zasadzie ok ;) mąż się tylko dziwi że mam gorące ręce a kiedyś zawsze były zimne :) A Ty jak tam? Stres przed testowaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Stres nie ! ale juz bym chciala poniedzialek :) Czas mi sie dluzy. Poza tym moja alergia sie rozkreca i czuje sie strasznie nie wiem czy moge cos brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Tepm ci wzrosla to pewnie dlatego masz cieple rece ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolka Fasolka28
To może testuj dzisiaj;) na co czekać ja miałam już pozytywny wynik dwa dni przed planowanym okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Jestes blondynką? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Na innym forumku mieliśmy dziewczynę o nicku Olka fasolka : ) o to chodziło, jest blondynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoralina
Jutro bede dopiero 7dpo to i tak w miare wczesnie nie nastawiam sie ale wczrsniejsze testy mialam pozytywne wlasnie tydzien przed @ a poza tym wole z porannego moczu bo wynik pewniejszy, oczywiscie jesli bedzie negatyw to zawsze jeszcze bedzie szansa na + takze poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×