Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Taką Domine wybrałem, co sądzicie?

Polecane posty

Gość gość

Oto jej opis: Jestem młoda, atrakcyjna i Dominująca. Fetysz stóp, butów, bielizny, poniżanie, deptanie, plucie, policzkowanie, kopanie jąder, bicie , strapon, buttbombs, feminizacja, dominacja erotyczna itd. Jestem otwarta na propozycję. Tematyka spotkania do uzgodnienia, aczkolwiek uwielbiam kiedy uległy oddaje się w moje ręce. Spotkania w klimacie soft lub hard. Potrafię być naprawdę brutalna. Dominację mam we krwi. Sesję ze mną są jak terapia dla twojej umęczonej duszy. Czysta przyjemność. To mój zakres. Moneyslave. Kocham waszą kasę!!! Więc za możliwość kontaktu z Piękna Panią musicie płacić. Zero wyjątków. Ja tu rzadzę!!! Zamknij morde!!!! I wykonuj rozkazy!!!! Bede bila Twoja d**e szpicruta a moje szpile maja lsnic!!!!! Możliwe sesję z dominującą koleżanką! Uwielbiam dostawać na spotkaniu prezenty takie jak bieliznę czy alkohol. Pończoch i kwiatów nigdy dość. Nie podoba ci się? Nie pisz i nie zawracaj mi głowy! To ja decyduje kiedy odpisze i to ja decyduje kiedy się spotkamy. Bądź cierpliwy. To Wy jesteście dla mnie a nie ja dla Was! Na spotkaniu nie rozbieram się do naga! Żadnego sexu! Nie szukam do związku! Tylko ulegli, żadnych dominujących czy switch. Bajkopisarze i fantaści won !!!! Mój czas jest cenny i szukam TYLKO I WYŁĄCZNIE zdecydowanych. Tylko! Nie chcesz płacić, nie chcesz się spotkać-nie pisz!!. Chcesz marnować mój czas-nie pisz!!! Jestem REALNA I KONKRETNA. SESJE REALNE WE WROCŁAWIU SESJE WIRTUALNE: GG SKYPE PLATNOSC xxxx LUB PRZELEWEM SESJE TELEFONICZNE Istnieje możliwość kupna moich majteczek, skarpetek, (czas noszenia do uzgodnienia) butów, legginsow, pissu, scatu itd. Wysyłka paczkomatem. Co tylko dusza zapragnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×