Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wziąć sprawy w swoje rece

Polecane posty

Gość gość

Witam. Prosze o poradę najlepiej jakaś osobę, która lubi przejmować inicjatywę lub która jest dobra jeśli chodzi o flirt itp. Kilka kat temu był taki chłopak, któremu się podobałam i który zabiegał o mnie, ale robił to dość nieudolnie a poza tym ja byłam bardzo niepewna siebie i w końcu nic z tego nie wyszło. Wiem na pewno, ze on był za mną bardzo i zależału mu. Później jeszcze pokłóciliśmy się i straciliśmy kontrakt na dość długo. Minęło pare lat wiem ze on nikogo nie ma ja tez nie. Chciałabym z nim spróbować ale nie wiem czy mam jeszcze szanse. Mam zamiar się z nim spotkać i teraz zastanawiam się jak to zrobić żeby coś z tego wyszło tym razem?? Jak uwodzi się mężczyznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co było powodem kłótni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic poważnego tylko od tamtej pory już jakoś tak się kontakt skończył ale nie jesteśmy do siebie jakoś nastawieni negatywnie. Po prostu nie było okazji się spotkać a poza tym przez długi czas nie zależało mi w ogóle tylko teraz jakoś zaczęłam się nad tym zastanawiać i chciałabym jeszcze raz spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń do niej, spokajcie się, porpzmawiajcie... pewnie wszystko się wyjaśni:) życie jest takie krótkie... nie szkoda tego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń. Nie masz nic do stracenia. Jeżeli tego nie zrobisz możesz potem rozpamiętywać, że coś ciebie ominęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×