Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

PUŁAPKA nowy serial tvn ogladaliscie?

Polecane posty

Gość gość

Dzis był 1. Odcinek, nie przepadam za tvn, ale nie było zupelnie nic innego w tv o tej porze, całkiem ciekawe to bylo. Zobaczymy jak drugi odcinek. No plus Kulesza (zaskoczyla mnie pozytywnie) i ta utalentowana ruda dziewczyna, corka Franka z lokatorów, fajny dom pisarki Co do akcji, no ciekawe co będzie, szczurka szkoda, ale tak czulam że on zginie :(

Gość gość
Ja za nią nie przepadam, ale zaskoczyla mnie. Jakos wyladniala miala juz głębokie zmarszczki wokol ust, teraz wyglada mlodziej promienniej i te wlosy robią robote.

Gość gość
A to Ty warsztat artystyczny oceniasz na podstawie wyglądu. To on jest gwarantem, ze serial będzie dobry? Kulesza jest świetna, Kulig tez dobra, więc w gniocie raczej nie wzielyby udziału.

Gość gość
Wydaje się, że będzie to bardzo dobry serial. Na wielki plus gra Agaty Kuleszy i tej młodej dziewczyny Marianny Kowalewskiej. Czy ona jest córką Krzysztofa Kowalewskiego i Agnieszki Suchory ?

Gość piotrwaz87
Widziałem ten serial i szczerze mówiąc to średnio przypadł mi do gustu. Mam nadzieje, ze się rozkręci, bo na razie jest dość nudnawo. Lubię takie kryminaly i sensacje wiec dużo bardziej czekam na Nielegalnych na Canal+. Ogarnelem sobie nawet nowy pakiet telewizyjny (od fajnego operatora współpracującego z https://telewizjaswiatlowodowa.pl/wybierz-pakiet ). Nie chciałbym się zawieść, bo książki były genialne.

Gość gość
Cześć. Jak oceniacie drugi odcinek? Mi sie podobal jakos bardziej niz pierwszy. Chociaz wolalabym wiecej intryg,skomplilowanej fabuły niz akcji, pościgow itp. Ale czego chciec od tvn. I tak jest niezle.

Gość gość
Oceniam bardzo dobrze, trzymał w napięciu i narobił ochoty na kolejny odcinek, szkoda że cała seria to tylko 6, choć może z.drugiej strony to dobrze

Gość gość
Mi trochę klimatem przypomina Belfra. Zapowiada się super. Dobrze ze jest tylko 6 odcinków, może później będzie pełnometrażowy?

Gość gość
Przypomina Belfra bo to ten sam facet rezyseruje. Mi sie serial podoba. Musi sie rozkrecac wiec nie moze byc wszystko na poczatku. A co wy macie do tvn , czemu tak co niektorzy tu jezdza? W jakich stacjach macie cos lepszego?

Gość gość
Pisiorki muszą na TVN ponarzekać bo się boją, że im zabiorą 500plus :D ale i tak oglądają z wypiekami na twarzy :D Co do serialu akcja właśnie jest wartka, dwa trupy w jednym odcinku. Stawiam na to, że w pierwszym odcinku dziewczynę zabiła jakaś jej koleżanka i chcąc zwalić winę na rudą założyła jej tą bluzę i podrzuciła jej ten telefon, natomiast tę drugą to ktoś od tej szantażowanej szychy, pewnie od jakiegoś polityka albo kogoś na wysokim stanowisku, kto płacił tym małolatom za sex. Wynajął zbira, żeby się pozbył szantażystki.Dyrektorka mogła je stręczyć i mieć z tego zyski.

Gość gość
Kolezanka tej ktora umarla nie mogla podrzucic bluzy, bo te bluze to ona miala na sobie jak palila papierosa i tez z Ruda rozmawiala; Na pewno bedzie jakies zaskakujace zaskoczenie; Ten na tym portrecie pamieciowym pewnie jest tu istotny.

Pułapka. Dom dziecka w aż takiej patologicznej wersji razi. Mówmy raczej że akcja dzieje się w poprawczaku. No ale się trzepiam. Trzepiam się też zamknięcia dzwi w lazience. Widział kto takie gdzieś? Wchodzi babka bo przycisło do WC a tam z drugiej strony jakaś zasuwka drzwi i małolata zamyka sprytnie Kuleszę. Pani Kuleszo żech się tak pani dała zamknąć. Momentami dobry ale wiecznie jakieś typowo polskie niedoróbki. Koleś sprowadza do przyjaciółki kupców i bez jej zgody sprzedaje jej dom? Nie kupuję tego. Kto zabija? Pewnie ten młody chłopak przyjaciel tej od szczura. O i ju.

Gość gość
Ej te Sparow, ja to czepialska na forum nie jestem ale twoje byki to az bola! Nie bylam w Domu dziecka ale patrzac na niektore paradokumentalne programyt o za rozowo tam nie jest. Ten jej menager chcial pokazac dom Kuleszy, nie chcial sprzedac, moze pozniej chcial jej o tym powiedziec ; W koncu klucze mial.

Gość Kapitan Jack Sparrow
Byki to mój znak rozpoznawczy i moja chluba. ;) I tak zamknięcia Kuleszy w wc w taki infantylny sposób nie obronisz. Nie wyobrażam sobie żeby najlepszy przyjaciel poza plecami sprzedawał mi dom. Sytuacja wydumana i odstająca od rzeczywistości. A Sparrow? Sparrow tyż nie doskonały. Się zgadza. Się z dużym S razi Cię? Moje Się przez duże S i tak lepsze niż zasuwka na zewnątrz do wc. Się kłaniam nisko.

Gość gość
Nie sadze, by ten Czarny wepchnal Justyne pod pociag, to by bylo zbyt oczywiste; ona sie odwrocila i zdziwila ze ktos ja sledzi, ktos kogo zna. Nie wiem czemu mi do glowy ten jej absztyfikant blond z ktorym w barze sie spotykala przyzszedl do glowy.

Gość gość
No wlasnie. Umawial sie z nia , interesowal praca policji. No ale z drugiej strony co te wszystkie szychy z poicji maja z tym wpolnego?

Gość gość
Super serial!!! Dla mnie blond absztyfikant też jest podejrzany. Jestem przekonana w 80% ze wrzucił Justynę pod pociąg. Ciekawa jestem czy Ewa widziała jego twarz. Postać Czarnego od początku jest tak negatywnie pokazana że pewnie okaże się dobry. Nie wiem tylko kto to jest na tych rysunkach/fotografii. Justyna upadła pod pociąg z teczką, rzeczywiście ciekawe dlaczego wyparowała. Morderca chyba nie zdążył jej w locie złapać? Przerysowane w odcinku: -pokazanie nóg/obcasów w tv po czym Kulesza się kapnela - przypadkowe zderzenie auta Kuleszy w auto Czarnego

Gość gość
Ta prokuratorka tez jakas dziwna. Nie byla dla mnie przerysowana ta scena z butami. W koncu miala je zalozone wiec byl to znak rozpoznawczy. To uderzenie w auto Czarnego dziwne, bo przeciez mogla zginac, albo kogos zabic.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować