Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gadżety reklamowe gdzie kupujecie?

Polecane posty

Gość gość

Potrzebuję do firmy ale byłam w jednej agencji reklamowej i bardzo dużo sobie za nie ogólnie liczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę dobre słowo powiedzieć o Zukero i ich słodyczach. Mają bardzo zróżnicowaną ofertę przede wszystkim, nie ograniczają się do krówek tak jak inne firmy. Tutaj można zamówić każdy rodzaj słodyczy, ostatnio zainwestowaliśmy w orzeszki i swietnie się sprawdziły (dobrze trafiły w grupę docelową). Namiary na firmę są na http://www.zukero.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardeniera
Bo takie agencje pobieraja kase nie tylko za sam gadżet ale za to, ze pośrednicza w ich sprzedazy oraz opracowują koncepcję reklamową dla firmy jeśli jednak wiesz konkretnie co chcesz zamówić, to najlepiej będzie poszukać tego w hurtowni online: https://www.opengift.pl/ Zerknij sobie do hurtowni reklamowej Opengift. Maja bardzo dobre ceny, szczególnie przy większych zamówieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żak

Daj sobie spokój z agencjami. Ja sam zamawiam na ST Drink napoje reklamowe i nie przepłacam, a biznes się kręci. Klienci są znudzeni długopisami, notesami i ja to rozumiem, bo ile można. A znajomy właśnie dał mi pomysł takich poczęstunków i naprawdę fajnie się to u mnie sprawdziło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Dokładnie tak jak mówisz, też zawsze sama zamawiam. Teraz jest tyle sklepów internetowych, że bez problemu można znaleźć odpowiednie gadżety dla siebie. Ja zamawiam na Mugline i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila Drozda

Szukałam kubków reklamowych dla swojej firmy. Znalazłam torocreation.pl Profesjonalna obsługa oraz najwyższa jakość produktu. Traktują każdego klienta indywidualnie i przykładają dużo pracy do projektu. Byłem bardzo zadowolony, gdy w bardzo szybkim czasie otrzymałem projekt. A jeszcze bardziej gdy już otrzymałem gotowe kubki z logiem mojej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja już od dawna współpracuję z firmą http://videodruk.pl/ która dostarcza świetne gadżety reklamowe dla mojej firmy. Polecam wam zapoznać się z ich ofertą. Tam na pewno znajdziecie odpowiednie gadżety, które będą pasowały do profilów waszych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Gość gość napisał:

Ja już od dawna współpracuję z firmą http://videodruk.pl/ która dostarcza świetne gadżety reklamowe dla mojej firmy. Polecam wam zapoznać się z ich ofertą. Tam na pewno znajdziecie odpowiednie gadżety, które będą pasowały do profilów waszych firm.

https://fireaff.pl/link/1039/45838383

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Gadżety warto zamawiać na stronie Torocreation, ponieważ są w optymalnej cenie do jakości. Naprawdę zamawiałem już wiele gadżetów, jednak tylko tam są tak perfekcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajana

Napoje reklamowe od ST Drink. Maja wode, soki, kawę mrożona. Możesz sprobowac, bo u mnie bardzo dobrze się przyjęły, a jak akurat nie zamówię, to ludzie się pytają kiedy znów będą.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katson

No, no te napoje reklamowe to super sprawa i też zamawiam od ST Drink 😄 Bo szczerze mówiąc ludzie wolą coś takiego niż kolejny długopis czy notes. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oreo

Napoje energetyczne albo wody z Twoim logo fajnie robią w Estilabie i to w korzystnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miodek

Gadżety reklamowe zamawiamy zawsze z drukarni Estilab. Oni dbają o potrzeby klienta i wszystk zawsze jest w wysokim standardzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumcajs
Dnia 4.12.2019 o 12:30, Gość Miodek napisał:

Gadżety reklamowe zamawiamy zawsze z drukarni Estilab. Oni dbają o potrzeby klienta i wszystk zawsze jest w wysokim standardzie. 

No to fakt, co prawda niedawno poznałem tę drukarnię, znajomi mi polecili, ale są świetni, i już nie będę zmieniać drukarni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumcajs
Dnia 4.12.2019 o 12:30, Gość Miodek napisał:

Gadżety reklamowe zamawiamy zawsze z drukarni Estilab. Oni dbają o potrzeby klienta i wszystk zawsze jest w wysokim standardzie. 

No to fakt, co prawda niedawno poznałem tę drukarnię, znajomi mi polecili, ale są świetni, i już nie będę zmieniać drukarni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumcajs
Dnia 4.12.2019 o 12:30, Gość Miodek napisał:

Gadżety reklamowe zamawiamy zawsze z drukarni Estilab. Oni dbają o potrzeby klienta i wszystk zawsze jest w wysokim standardzie. 

No to fakt, co prawda niedawno poznałem tę drukarnię, znajomi mi polecili, ale są świetni, i już nie będę zmieniać drukarni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piter

Co roku jeżdżę na targi RemaDays pod warszawę i to tam szukam nowych inspiracji i gadżetów do firmy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Zamawiam w Estilabie- napoje energetyczne  z logo naszej firmy. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fizi
Dnia 20.01.2020 o 09:12, Gość Mati napisał:

Zamawiam w Estilabie- napoje energetyczne  z logo naszej firmy. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy

My zamiast napojów energetycznych , zamawiamy wody z logo i też korzystamy właśnie z usług drukarni Estilab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×