Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to domena kobiet czy faceci też tak mają

Polecane posty

Gość gość

Miałam kiedyś koleżankę, była w zwiazku, ale tak naprawdę nie kochała swojego faceta lubila go, znała wiele lat a w związku z nim była z przyzwyczajenia i że strachu przed samotnością. Potem poznałam jescze kilka kobiet i niektóre z nich, w czasie babskie wieczorów przyznały się, że są że swoimi facetami bo boją się być same, ale to nie jest miłość. Mam pytanie, czy faceci mają tak samo?Czy prawdą jest, że jak facet nie kocha i nie robi planów na przyszłość, to odchodzi a nie tkwi dalej w tym pseudo związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama miłość do związku nie wystarczy. Wręcz jest mało ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak nie ma miłości to nie ma i seksu. Przynajmniej w miarę upływu czasu. Potem są zdrady i po małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość ta chemiczna trwa tylko 2 lata w twoim małym mozdzku , po tym czasie w każdym związku uczucie zanika a zostaje przywiązanie , jeśli chcesz ciągle czuć miłość to zmieniaj partnera co 2 lata to innej rady nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradza tylko ten kto nie ma żadnych zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie ma miłości, nie tylko nie ma seksu, ale i w dalszej perspektywie szacunku, zrozumienia. Sama przyjaźń nie wystarczy. To właśnie odróżnia tylko przyjaciół od pary, gdzie oprócz przyjaźni jest i miłość i seks. Jest wiele małżeństw, gdzie i po 30 latach jest miłość, jak i takich, gdzie tej miłości już dawno nie ma. Ją drazni to, że on maska przy jedzeniu, jego to, że ona za głośno piluje paznokcie. No ale są razem bo dzieci, bo co ludzie powiedzą, bo lepszy taki mąż czy żona niż żaden, a lata mijają Przyjaźnic to się można z koleżankami a faceci z facetami. Do związku trzeba czegoś więcej, inaczej dłużej się tak sie pociągnie. Ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:05 Tu rozmawiamy o miłości a nie o zauroczeniu, bo to 2 różne rzeczy. Pomyliłeś gościu tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość zalezy od wspólnego starania się , skoro twoje koleżanki to lenie nie dbają o związek olewaja partenow to się nie dziwię że związek się rozpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z resztą ktoś kto mówi że jest z kimś z przyzwyczajenia i wygody to zwykła egoistka nie zdolną do żadnej milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:19 One dlatego o Te z wiązki nie dbaly, bo nie kochały tamtych mężczyzn. Dla mnie to abstrakcja być z kimś, bo nikt lepszy się nie trafil, albo dla pieniędzy albo z lęku przed byciem samą. TamTe wszystkie związki koleżanek się w końcu rozpadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak faceci też tak mają. Kilku kumpli wzięlo ślub bo już przyszedł czas i rodzina gada matka itp i trzeba się ustatkować a ta jest ok i chętna a ta o której myśleli ich nie chciała. Najczęściej też ciąża jest powodem takiej decyzji. Jest też kilku którzy zakochali się szczęśliwie z wzajemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ja też mam takie znajome ale powiem szczerze, że jestem kobietą i kompletnie tego nie rozumiem. Nie mogłabym być w związku z kimś kogo nie kocham, nie wspominając o seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo. I jestem teraz sama. Zastanawiało mnie właśnie, czy istnieją też tacy faceci. Że ciąża czasem wymusza ślub to wiem. ale czy facet może być w związku z kobietą, której nie kocha, może ja tylko lubi, może i seks jest od czasu do czasu, ale nie jest to partnerka na powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli się o miłość nie dba to każda miłość wygaśnie , to nie jest coś co magicznie się pojawia i magicznie znika do tanga trzeba dwojga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bycie z kimś z wygody to też kurestffo i interesownosc fajne masz koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są już byle koleżanki. Mnie brzydzi coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.28 Mój znajomy ożenił się tylko i wyłącznie z powodu wpadki. Jego żona mu się nie podobała.Byli równolatkami. Wcześniej kochał inną, ale tamta była w związku i nie odwzajemniała jego uczucia. Po dziesięciu latach on zostawił swoją żonę dla atrakcyjnej rozwódki młodszej od niego o 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie profanuja słowo " miłość " cała wasza miłość opiera się na egoizmie i pociagu fizycznym a nie na chęci dobra dla drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno moja koleżanka przyznała mi się, że chodziła z chłopakiem tylko dlatego aby pokazać innym koleżankom, że jest w związku. Oni uprawiali seks, ale go nie kochała. Gdy poznała faceta, który ją pociągał, zerwała ze swoim chłopakiem. Za tego faceta wyszła potem za mąż gdyż się w nim zakochała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykorzystac kogoś i rzucić dla innego , niezły egoizm , pewnie obcengo też zdradza bo takie jak ona są nauczone dbać tylko o siebie i swoje dobro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do seksu nawet lubienie nie jest konieczne a to jest główny powód związku ze strony facetów, tak jak chciwość ze strony kobiet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojrzała miłość składa się z wielu czynników, także przyzwyczajenia, wspólnych planów, dokonań, dzieci itp itd nawet z lenistwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że kobiety nie wierzą w siebie i niepotrzebnie wchodzą w jakieś mało warte uwagi związki z byle którym mężczyzną :/ a potem dziwią się, że są same ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×