Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 19latekfetyszysta

Dziwna oferta na sex portalu sadomaso, fake?

Polecane posty

Gość 19latekfetyszysta

Taka ofertę sado-maso znalazłem. Mam 19 lat i chciałbym skorzystać, ale boję się, że to jakaś pułapka/oszustwo. Co sądzicie? Oferta: Nie spotykam się sama, TYLKO w obecności mojego Pana. Korzystając z aprobaty mojego partnera, pragnę seksu z interesującymi mężczyznami. Interesuje mnie normalny seks z ew. elementami fetyszu stóp na oczach mojego partnera. Kręcą mnie nowi partnerzy. Nie ograniczam się, chociaż mój największy apetyt wzbudzają niedoświadczeni chłopcy poniżej 20 (nie wymagam od młodzieńców doświadczenia) i dojrzali panowie 45+. Jestem uległą kobietą, która chciałaby zrealizować swoje perwersyjne zachcianki, ale w odpowiedniej, wysmakowanej oprawie. Przyjemność sprawia mi zaspokojony moim ciałem mężczyzna. Nie umiem dominować i wydawać rozkazów. Moją uwagę przykuwają dłuższe wiadomości z Panami, którzy wiedzą czego chcą. I mają pomysł na spotkanie. Lubię perwersyjne propozycję, prezenty, przedmiotowe traktowanie z wyczuciem. Bdsm mnie ciekawi, jednak w wydaniu bardzo lekkim. Klapsy, zaspokojenie się moim ciałem, wiązanie rąk itp bez bicia, scatu itp Mam małą perwersję - lubię mieć całowane i wąchane stopy. Coś dla fetyszystów! Chętnie poznam również młodszą uległą lub nieco starszą dominującą kobietę. Wszystko na oczach mojego Pana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzycie w to, czy to jakaś próba oszustwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×