Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jest tu ktoś, dla kogo noszenie ciuchów z widocznym logo jest pretensjonalne?

Polecane posty

Gość gość

I nie mówię tu o butach Nike za 300 zł. Mowię o wyższym pułapie, okulary z widocznym logo za kilka tysięcy zł, spodnie podpisane jak krowie na rowie z nazwą marki (droga marka, nie Levis bynajmniej), napisy na bluzach, torbach? Mi to sie wydaje takie...pretensjonalne, jakby ktoś odczuwał wielką potrzebe by absolutnie wszyscy wiedzieli że oni mają pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pretensjonalne i buraczane... tak to wlasnie wyglada kiedy chama zrobisz pana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to wiocha ale ty ewidentnie masz ból dupy jak cholera i szukasz pocieszenia. Tacy są właśnie ludzie. Pitu Pitu a jak się odwrocisz to ci kose w plecy wsadzaja i pierdola dniami i nocami. Kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdole. Ale z drugiej strony jak na okularach które mi się podobają jest logo to co mam zrobić? Zeszlifowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro takie ciuchy robią tzn ze jest na nie popyt. Ja nie lubię na ubraniach dużych napisów, dużych wzorów, kwiatów czy nadruków. A inni mnie nie obchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, bo jak ktoś napisze, że dla niego to jest słabe, to od razu musi znaczyć że ma ból dooopy. Tak to sobie tłumacz, pogłaszczę cie jeszcze po główce by ci sie utrwaliło. tak się składa że mnie stac na to by też się w ten sposób lansować. Tak, lansować, to to zwykły lans byłby. Ale brzydzę się tym. A temat zalozylam po to, by dowiedziec sie czy ludzie mysla podobnie. W Polsce pewnie nie, bo tutaj kompleksy wam uszami wyłażą. Zjezdzilam juz pol Europy i nigdzie nie widzialam tylu ludzi w duzych miastach bodących mnogością logo na ubraniach i torbach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jest to pretensjonalne i lanserskie, nie lubię takiej ostentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty o każdej rzeczy której się brzydzisz, nie jest po Twojej myśli itp itd, zakładasz temat? Bo mnie to wali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i wygląda to wiesniacko ale jeśli kogoś stać to niech się cieszy. Chuj mnie to obchodzi. Już chyba 5 tematów założyłas durna babo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak ch*j cię to obchodzi, to na ch*uj wlazisz na moj topik, kretynko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo już ciśnienie w gaciach się podniosło :D brajana nakarm lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wszystkie rzeczy, ubrania projektantów maja logo. Dlaczego, jak komuś się ta rzecz podoba, ma jej nie nosić? Bo tobie nie pasuje?hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stać mnie na loga, ale już jako nastolatka miałam awersję to metek, czasem dostałam worek markowych ciuchów po wnuczce babki z którą mama pracowała i odpruwałam wszystkie metki jakie się dało. Zostało mi to do teraz. Nawet jak na ciuchach znajdę coś fajnego i ma dupne logo to nie wezmę. Wstyd mi to ubrać, tak po prostu mam. Jak ktoś chce niech nosi, pod warunkiem że ma klasę, a znaczki są dyskretne, wtedy to wygląda ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brajan to bedzie imie twojego dziecka, Karynko, moj syn ma normalne, niewydziwione imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:53 wiele wyjaśnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mam je zakleić, jak w tv, żeby lokowania produktu nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×