Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mid Eve

Długo i nudno

Polecane posty

Muszko, tym razem daj wylizać jotpega ;) Kapitanie, powinieneś docenić jedyną, której się chciało na to odpowiadać, ja doceniam :) A w ogóle to pamiętam takie czasy, gdy w dyskursie damsko-męskim tu czuło się przepływy miłego ciepła, a teraz wszystkie interakcje mam wrażenie, jakieś takie podszyte ukrytą konfrontacją, złośliwością, czy coś ;) Nie bądźmy jak Endriu (Endriu, łapka ;) ). x In, odkładam teraz zapałki ;)

Gość Muszka w przelocie
Dam , jak zdążę i nie zapomnę się Mid. Mogę Ci podesłać linka to sobie zobaczysz już teraz . Ja tam Mid nie mam takiego do końca poczucia , bo np z Agentem to zawsze miło , z Misiem też było do niedawna i jeszcze z paroma. ;) No a panowie, którzy teraz tu piszą to z całym szacunkiem dla niektórych, z którymi kotów nie darłam nie powodują u mnie chęci dalszego poznawania.

Gość Kapitan Jack Sparrow
Uula la. Sie panie. nie gniewają. :( Tak to na koszarowe żarty się zebrało. ;) Miduś ale hola. Jam żadnego złego słowa ci nie napisał ani złego podtekstu perfidnie nie zamierzał. Z sympatią tu zaglądnowszy, chciał jeno temat rozruszać. Cie choroba co mnie podkusiło ten temat onana tu wrzucić. :o Sie nawinął. Sie wzieło. Sie porechotało. Ale przykrości ja żadnej sprawić niechciał. Nic nie poradzę że ja i z Evuś i z Hają na raz w wannie bym posiedział. :) toby się wiry robiły. ;) Także sorki. 🖐️

Gość gośćszczypior
Frapuje mnie co zrobić z niedzielą, żeby jednocześnie nie świecić się na forume :-o

Gość Wadera69
gość dziś Ten tytuł jest prawdziwszycool.gif X Czy pytanie może być mniej prawdziwsze? Miejsce na wywód filozoficzny dla dziarstkich umysłów;)

Gość muszka ś
Wad, czy to tak po Bożemu zawstydzać Panelopki swoją inteligencją? Biednej zabrakło argumentów do riposty. Weźmy je może jakoś pod ochronę na forum, taki zagrożony gatunek.

Gość Wadera69
Hmmm.... Specyfika gatunku pomarańczowego wyklucza w tej niszy możliwość zagrożenia wyginięciem, ale postaram się już nie zadawać mniej prawdziwszy have pytań;) No i dziękuję za docenienie mojego przebłysku:p Detoksykacja herbatką dała efekt;)

Gość gość in of log
Eva 🌻 to jest sępota - kobea, mnie się podoba zapałki to ok, tu Cię rozumiem, koleżanka Twoja jest łatwopalna w rozmowie ze mną, no to Cię rozumiem ale zastanawia mnie czy to nie Ty wczoraj z kartoflem oraz z nożem umaślonym i czosnkiem w ręku śpiewałaś "Daddy cool" chyba nie Ty, bo dziewczyna na koszulce miała napisane STRAŻ, znaczy na cyckach, co by tłumaczyło Twoje stanowisko w sprawie zapałek, ale raczej nie tłumaczy Daddy...;) jednak nie jestem pewien no a potem Stachurski śpiewał po swojemu, pedalsko jakoś więc pojechaliśmy dalej no to teraz, dziś pora na powidła, w sumie też blisko Ciebie, jak zechcesz to znajdziesz do jutra. 🖐️

Gość gość muszka
Nie zacina się , bo jesteśmy nie tylko ładne, ale też młodziutkie :p

Gość gość
czosneczek_zielony dziś PAnelopka jutro rozwinie skrzydła, uskrzydlona miłością do świata przez weekendowe popisy żylastego V Od przedpołudnia zazdrościsz hejterko, zamiast sobie zorganizować coś więcej, niż ZNOWU forum:-(

Gość muszka ś
Ja już się nahejtowałam na dziś, więc się zaloguję i ujawnię :classic_cool: Życzę dobrego wieczoru ;) 😘 😘 😘

Gość gość
wadera69 wczoraj One tak ciężko znoszą zadawanie zwykłych pytań. Zapamiętaj to To jak z tymi ubytkami w uzębieniu czosnka? Góry brakuje, dołu, czy ma po jednym, jak kasownik biletów? :-D:-D:-D

Gość Mid eve
Tak, zaiste żylasty wart jest mszy ;) I miłości bliźniego u żyletki od rana po dwóch dniach z nim spędzonych... ;)

Gość gość
Módl się czosnek bez zębów, módl, może i tobie się poszczęści i zamiast wałka z kołdry, gęsi na niedzielnym temacie, albo kapitanusia z wibratorem wygrasz prawdziwego faceta.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować