Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakopane z niemowlakiem to chyba nie dobry pomysł ale już przepadło

Polecane posty

Gość gość

Kurde, nigdy nie byliśmy w Zakopanem. Zarezerwowałam juz hotel w samym centrum 5 min do ul. Kropowki. Jedziemy w następnym tygodniu 6h jazdy samochodem. Synek ma 4 msc córka 7 lat. Ja nie wiem jak przetrwamy taka długa trase samochodem. Z tego co czytam w sieci to jedno znas będzie musiało zostać z niemiwlaki em w domu bo wózkiem nie pójdę w wiele miejsc. Zależało mi nad morskim okiem ale to wycieczka całodniowa. Zaczynam żałować ze się zdecydowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w wiele miejsc z wózkiem pójdziesz, a poza tym w takie trasy turystyczne jednak warto postawić na chustę- zobaczysz ilu będzie rodziców z chustami i nosidełkami. 6 h drogi to żadna tragedia, najwyżej jedźcie w nocy jeśli dzieci źle znoszą podróż, albo wyjedźcie wcześnie rano żeby część drogi przespały, weź poprawkę na jakiś przestój na karmienie i przewijanie małej. Akurat nad Morskie Oko można spokojnie z wózkiem. Serio zamierzasz siedzieć w domu z niemowlakiem? Chociaż najwygodniej jak dziecko karmione piersią, ale nawet na mm- spakujesz wrzątek na drogę, duży termos, albo na górze w schronisku poprosisz o drugi, dziecko przewinąć/przebrać można kiedy leży w gondoli, nie wiem w czym widzisz problem. Wiadomo że i tak część trasy prześpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My byliśmy z 8-miesięczniakiem i było super. Jest trochę tras dogodnych dla wózków - my doszliśmy m.in. do Hali Ornat, wózek oczywiście na dużych pompowanych kołach. Można wypożyczyć nosidełko lub wziąć chustę. Do Morskiego Oka nie dotarliśmy ze względu na okropną ulewę, ale generalnie to był super wyjazd i wcale nie trzeba siedzieć w domu. Polecam też lekkie trasy spacerowe na Antałówce - my mieszkaliśmy w tej okolicy i godzinami spacerowaliśmy. Z 7-latką można też pochodzić po wielu trasach, naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam chusty ani nosidełka. Niemowlak jest na piersi. Boje się ze to kawał drogi i po portu nie damy rady tam dojść a synek będzie marudny. Średnio lubi wyprawy wózkiem. Wózek mamy na pompowanych kołach. Powiedzcie gdzie można jeszcze pójść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup nosidlo. Przyda się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dolina Kościeliska - polecam. Nosidło można wypożyczyć. Poszukam namiarów na wypożyczalnię, gdzie my braliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tutaj braliśmy: TATRY SPORT Sklep Sport - Outdoor, Kościuszki 24 Koszt za dzień 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z 5 tygodniowym niemowlakiem jechalismy w odwiedziny do domu rodinnego meza. 380 km. Dziecko smacznie spalo, lubi podrozowac samochodem, bujanie w trakcie jazdy go usypia. Zrobilismy dwie przerwy na zmiane pieluchy i karmienie. Ale ja dziecko zabieram wszedzie i duzo podrozoujemy. Mysle, ze troche demonizujesz autorko. 4 miesiace to nie takie malenstwo. Zrob ta przyjemnosc drugiemu dziecku, mezowi i jedz. I Ty tez czerp przyjemnosc zdrugiemu wycieczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nosidełko jest jesZcze za małe, ale chustę możesz kupić albo wypożyczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suoer dziękuję za namiary na wypożyczalnie. A czy wózkiem dam rade dojść nad morskie oko ? Ile czasu nam to zajmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to masakra z takimi maluchami. Sama droga ich zmęczy. Jedzcie sobie do Tatralandii na cały dzień, super baseny i atrakcje dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam i tych basenach. A czy można tam wejść bez problemu? Czytałam tez o terma bania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupota jak dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kuźwa nie wiedziałaś, że masz dziecko, ja pieprzę co za popieprzona matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie panikuj,nie ty pierwsza i jedyna bedziesz miała dziecko w wózku na urlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chusta albo nosidełko ergonomiczne i w gory. Ja z niemowlakiem w nosidle po wysokich górach chodzilam. Jak chcesz koniecznie wózkiem to kościeliska na ornak. Miły spacer. Chochołowska. Tu do połwy jeździ ciuchcia. Dol strązyska do polany, dalaj do wodospadu wozek nie da rady, ale do polany i z powrotem to 2 godz raptem. Morskie oko z wózkiem to licz z przerwami na przewijanie po 3 godz w jedna strone plus z godzinę na miejscu Gory z dzieckiem sa super.ja Swojego niemowlaka na wysokosci 2 tys m karmilam sloikiem i przewijalam na kolanach bo na skałach nie bylo jak. I nie bylam jedyna. W gorach jest masa rodzin z dziecmi. Kwestia chęci. Polecam nosidlo. Najpierw ergonomiczne potem sztywne typowo w gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję wszystkim za rady. Zaczynam się cieszyc z wyjazdu. Chce dziś zamówić chustę nosidlo lub nosidło ergonomiczne. Tylko jakie wybrac? Chyba będę zamawiała na allegro proszę o pomoc w wyborze. Najlepiej by było żeby nie było droższe niż 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegergwr
Cieszysz się? I słusznie. W mojej rodzinie zawsze się jeździło do Zakopanego z dziećmi, od ich urodzenia praktycznie i podróżując przez całą Polskę, i było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz sie, nie narzekaj. Póki nie palą tam w piecach powietrze jest czyste. W zimie mozna sie udusic. Ma byc pieknie i ciepło. Krupówki to syf i tandeta radze pospacerowac w innch miejscach. Dla dzieci i nie tylko najlepsze jest morze, szczegolnie zima, wtedy stezenie jodu jest najwieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiik mama szymka
Termy chocholow pod dziecko bo dają wozek a w bani nie wejdziesz wewnątrz ze swoim wózkiem. Byłam teraz z niemowlakiem. Tylko Krupówki i hotel że spa inaczej tego nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia mama szymka
Nad morskie będziesz szła wózkiem pod górę z 3 h odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia mama szymka jaki polecasz hotel ? Zaczynam się nad takim zastanawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kropowki?! I ty robisz dzieci jak jesteś taka tępa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam wyzej Hala Ornak a nie Ornat :) jak ja kocham Tatry, tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopoki karmisz piersia, w ogole nie ma problemu, ba zawsze mozesz dac piers na uspokojenia i jak zgłodnieje. Wyprobuj rozne chustyi nosidła. Ja wszedzie z moja mała chodziłam. Poza tym maz ci pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×