Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co niechlubnego zrobiłyście w życiu?

Polecane posty

Gość gość

Kilka miesięcy temu koleżanka powiedziała mi, że zdradziła męża. Chciała się wygadać, było jej źle. Kilka dni temu jej mąż na wspólnym spotkaniu zapytał mnie czy nie wiem o jakimś skoku w bok jego żony bo os jakiegoś czasu dziwnie się zachowuję. Ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam pijana to mój chłopak namówił mnie żebym zrobiła loda jemu i jego koledze i to zrobiłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ssałam ( i prawie codziennie to robię) pałę mojemu psu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyyynaa
Ja często wsadzam sobie palca w tyłek, wyciągam kawałki kału i rzucam tym przez okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziazuziaaa
często po masturbacji wycieram mokrego bobra firanką a później mama tego doprać nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię chodzić w krótkiej spódniczce bez majtek i "przez przypadek" pokazywać pipę obcym ludziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja czasami w nocy chodzę do młodszego brata, siadam mu gołą ci... na twarzy i nie chcę zejść do kiedy mnie językiem nie połaskocze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami w nocy chodzę do mojego młodszego brata jak śpi, siadam mu gołą ci.pką na twarzy i nie chcę zejść do kiedy mnie chociaż przez chwilę nie połaskocze językiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszlam jako 20 latka za maz za takiego jednego idiote , ale spoko juz jestesmy 20 lat po rozwodzie :) mam juz swoja rodzine szczesliwa od 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oklamalam meza w kwestii mojego wyksztalcenia, wtedy jeszcze nie byl moim mezem, ale kiedy zaczelismy sie poznawac glupio juz mi bylo to sprostowac. Co jakis czas sie tym truje, ale potem dociera do mnie, ze i on ma swoje tajemnice i mi przechodza wyrzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzilam przyszlego meza na moim panienskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×