Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podoba mi się chłopak z pracy

Polecane posty

Gość gość

Nie znam go zbyt dobrze, pracujemy w innym dziale. Rzucamy sobie często spojrzenia. Chciałabym zaprosić go na fb, ale trochę mi głupio, nie chcę żeby pomyślał, że za bardzo na niego lecę. A ja chcę bardzo delikatnie to załatwić. Zrobić to czy czekać? Dodam, że raczej wygląda niesmialego, ale coś w tych spojrzeniach iskrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak delikatnie to zaprosc go gdzies do kafe na kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już rozmawiałaś z nim,czy na razie tylko na siebie spoglądacie?Bo tak z niczego zapraszać na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodaj go do znajomych na gg huehue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu szansę zrobić "pierwszy" krok, lepiej będzie się z tym czuł i dla Was będzie to lepsze. On musi mieć poczucie, że to on Ciebie"upolował", a nie odwrotnie. Oczywiście, Ty inteligentnie nakierujesz go, ale tak, żeby cały czas był przekonany, że to on zrobił pierwszy krok. Bez sensu z tym fb. Co Ci to da? NIC. Nie uwiedziesz go zdjęciami zamieszczanymi na fb, przecież on cię widuje na żywo. Jeśli go zaprosisz, później będzie Cę kusiło żeby napisać itd i wszystko spaprzesz. Dziewczyno, Ty go UWIEDŹ, a nie podrywaj. Podrywają faceci, kobiety uwodzą :) Nie stosuj męskich technik niezaleznie co mówią na ten temat feministki. Nasze mózgi i potrzeby się różnią. Oto moja porada: 1. Uśmiechnij się czasem do niego (tak, to możesz pierwsza). To sygnał dla niego. Poza tym mężczyźni lubią uśmiechnięte kobiety. Dajesz mu w ten sposób zaproszenie, by do Ciebie zagadał, ale nie jesteś nachalna. 2. Kup sobie przepiękne, delikatne perfumy z wyższej półki -ale nie przesadzaj z ich iloscią na Twojej skórze :) I w zasadzie to wystarczy. Najważniejszy jest pkt 1. Nawet nieśmiały facet zrobi pierwszy krok, jeśli dziewczyna się do niego uśmiecha -o ile oczywiście jest nią zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędem większości kobiet jest NIECIERPLIWOŚĆ. Delektuj się tymi początkami, roziskrzonymi spojrzeniami. Początki są najpiększniejsze, niepewność jest piękna. Po co chcesz przyspieszać? Jeśli ma być ciąg dalszy, to będzie. Możesz się czasem uśmiechnąć, więcej nic nie rób, bo wszystko zepsujesz. A już na pewno nie wysyłaj mu zaproszenia na FB. Nawet najbardziej nieśmiały mężczyzna zrobi pierwszy krok, jeśli mu zależy. poza tym skąd wiesz, że on jest nieśmiały? Przecież go nie znasz? Jeśli jesteś bardzo odważna i zdeterminowana, możesz przechodząc obok niego zrobić trik, że niby kostka Ci się wywinęła i udawać upadek. Na pewno Ci pomoże :D Osobiście jednak polecam niczego nie przyspieszać i delektować się tym, co jest teraz, bo to już nigdy nie wróci. To bardzo ulotny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu szansę zrobić "pierwszy" krok, lepiej będzie się z tym czuł i dla Was będzie to lepsze. On musi mieć poczucie, że to on Ciebie"upolował", a nie odwrotnie. x Brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nieśmiała kobieta zrobi pierwszy krok, jeśli chłopak się do niej uśmiecha -o ile oczywiście jest nim zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie zrobisz daj Se spokój tutaj porad szukasz. Ktoś nie myśli samodzielnie szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×