Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zabezpieczenie samochodu

Polecane posty

Gość gość

No właśnie - dosyć nowe auto. Alarm jest, immpobilajzer również. Co jeszcze macie w autach? Ale zakładając rozsądne koszty? Jakieś pewne rozwiązania? Auto stoi pod blokiem, stąd zależy mi na czymś sprawdzonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstaw na klatkę schodową, albo postaw w salonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Użyj nadajnika samochodowego, tak że będziesz widział, gdzie aktualnie znajduje się auto. W przypadku kradzieży i szybkiej reakcji to może uratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w swoim aucie nadajnik. Co to daje? Wiele. Moim samochodem jeżdżą 4 osoby, a interesuje mnie przede wszystkim to, jak z niego korzystają dzieci. Mam np. powiadomienia o tym, że została przekroczona prędkość. Widzę trasę przejazdu, mogę sprawdzić, gdzie aktualnie się znajdują. A sama lokalizacja na wypadek kradzieży - oby mi się nie przydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz mi pokazać, jaki dokładnie masz ten nadajnik? Nazwa, link, opis? Muszę się z tym dokładnie zapoznać ;-) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli to nie wymaga żadnej wiedzy technicznej? Po prostu podłącza się do gniazda? I to wszystko? Do czego jeszcze tego używacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli potrafisz włożyć wtyczkę w gniazdo, to sobie poradzisz. W instrukcji masz wszystko pokazane krok po kroku - jak należy działać, żeby to wszystko sprawnie załatwić. Na spokojnie, dacie sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dokładna jest lokalizacja trasy w przypadku tych rozwiązań? To musi być stale podłączone, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazuje lokalizację podobnie jak navi, czyli dokładnie gdzie się teraz znajduje auto. Zapisuje historię trasy, możesz to później sprawdzić. Ogólnie - precyzja jest. Zresztą - ta precyzja jest w takim wypadku jakąś taką absolutną podstawą. 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DawidMar
Myślę, że w takim przypadku najlepszą opcją będzie jednak wybór lokalizatora GPS, który pozwoli zachować Ci pełne bezpieczeństwo jeżeli chodzi o samochód jego lokalizację przy ewentualnej próbie kradzieży i możliwości odłączenia zapłonu elektrycznego. Warto abyś sprawdziła w wolnej chwili z mężem w sklepie JBPartner "TK103 Samochodowy Lokalizator GPS Tracker" który ma wszystkie tego funkcje i nie tylko. W tej cenie chyba najlepsze rozwiązanie aby mieć pewność że auto będzie bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrą i skuteczną metodą jest także autoalarm. Ja ponad 2 lata temu miałam zamontowany autoalarm Tytan DS200 przez firmę www.serwisfox.pl i jestem bardzo zadowolona z jego działania. Już raz w nocy uchronił mnie przed kradzieżą pojazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Niedzwiedz-Lock to sprawdzona firma, która już od wielu lat produkuje zabezpieczenia do aut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto zainwestować w porządny alarm i blokady, które zabezpieczą nasze auto. Jeżeli mieszkacie w Wrocławiu lub okolicach to polecam wam skontaktować się z firmą https://www.supral.pl/ Oni zajmują się montażem tego typu zabezpieczeń w autach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na pewno warto zainwestować w solidne alarmy i blokady. Jeżeli mieszkacie w okolicach Wrocławia to polecam wam skontaktować się z firmą https://www.supral.pl/ Oni zajmują się montażem dodatkowych zabezpieczeń w samochodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciekk

Ja też mam zabezpieczenie skrzyni od niedzwiedz-lock i mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem będzie zakup odpowiedniego ubezpieczenia dla auta. Koszty ubezpieczenia w naszym kraju oczywiście nie są niskie, ale zawsze można znaleźć najbardziej korzystną dla siebie opcję. Musisz się skonsultować w tym temacie ze specjalistą, poprzednio polecam przeczytać artykuł "Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu w 2019 roku", znajdziesz pod linkiem https://szybkagotowka.pl/Finanse/ile-kosztuje-ubezpieczenie-samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×