Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój chłopak z którym jestem od dwóch lat pojechał na wesele z koleżanką

Polecane posty

Gość gość

Jako jej osoba towarzysząca i się dziwi, że jestem zła. Bo oni mają po weselu nocować w hotelu w jednym pokoju i w jednym dwuosobowym łóżku. I on zdziwiony, że jestem zła i zazdrosna oto. Że to tylko koleżanka i że nie miała kogo poprosić. Jestem bardzo wkurzona i zła i cały weekend będę taka bo pojechał pomimo tego, że powiedziałam nie. Jest mi przykro, że moje zdanie na ten temat na gdzieś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem dlaczego nadal z nim jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest jeszcze twój chłopak? Naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo go kocha bardzo zapewne:/ bo jest taki dobry i czuły jak przyjeżdża do niej, i wnuki jej lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile macie lat: Ty, chłopak i koleżanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak ma 26lat ja mam 25,a tamta 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to brzmi, aż się uśmiałam. Powiedz mu, że zaprosilaś też kolegę do łóżka na wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazł sobie młodszy model:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio, napisz mu, że idziesz z kolegą na potańcówkę i potem będzie spał z tb w jednym łóżku. Tobie też się należy od życia, a co !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musi byc prowo albo już nie masz chłopaka tylko masz jeszcze nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy facet woli młodsze. Przykro mi, po prostu zainteresował sie inną. Jak mu wyjdzie to cb rzuci, na razie jeszcze z tb nie zerwał, bo jak noc sie nie uda, to bedzie miał cb w razie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Każdy facet woli młodsze. Przykro mi, po prostu zainteresował sie inną. Jak mu wyjdzie to cb rzuci, na razie jeszcze z tb nie zerwał, bo jak noc sie nie uda, to bedzie miał cb w razie czego x Wlasnie dlatego autorka powinna go rzucic pierwsza a ni czekac az on sie przespi z kolezanką i powie a dios :D czemu niektore kobiety to takie miekkie pałki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ci wspólczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za wieśniacka moda, żeby na wesele koniecznie ciągnąć osobę towarzyszącą? Nie ma faceta to niech idzie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no szkoda autorki, strasznie ma cię za głupiutką ten twój chłopak, wcale mu na tobie nie zależy. Olewka po całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AAAA zaproszenie wyszło od tamtej. A to spoko jeszcze. Jakby on zaprosił, to śmieszne by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ona ma 20 lat, to nie beda uprawiac sexu. Za młoda jest, to jeszcze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mi przykro Autorko i domyślam się jak się teraz czujesz. Ale uwierz mi kochana, ze on Cie zostawi dla tej młodszej. Teraz musisz mieć honor i z nim zerwać. Napisać, ze to koniec masz innego. Ja wiem, ze masz nadzieje, ale w życiu tak już bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czego jest Ci on potrzebny? Ona z premedytacja zabrala ze soba zajetego chlopaka, a on jak glupi ciul poleciał za nią. Pytam ponownie: po jaką cholere Ci taki q*****arz? Uciekaj od niego czym prędzej i znajdz sobie faceta, ktory bedzie Cie kochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej nie, przebierz się incognito !!! weź noktowizor i podglądaj go. Może się okazać, ze ta dzieczyna nie bedzie lubiła jego towarzystwa, znajdzie sobie lepsze. A jak się beda dobrze ze sobą bawić, to podsłuchuj pod drzwiami co tam u nich słychać nocą, jak już wypiją te tradycyjne 0,7 litra czystej. Może byc ciekawie, też i dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie wy takir męskie k***y znajdujecie, masakraaa Ja od razi jeblabym w ten pusty łeb i wyj***la za drzwi a nie ryczała za frajerem. Nie ten lovelasek to następny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest na weselu 250 km ode mnie to jak mam go podsłuchiwać itd.? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to na Twoim miejscu wzielabym kolezanki i poszła gdzieś zaszaleć zamiast siedzieć w domu i ryczeć za frajerem. Olej gnoja i z nim zerwij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka Ty jesteś naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź gdzieś, rozerwij się, albo obejrzyj "lassie wróć !"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałam ile macie lat, bo myślałam, że tak ok 20 jeżeli chłopak tak postąpił (W tym wieku faceci różne głupoty wyprawiają), ale w wieku 26 lat to można wymagać jednak większego zaangażowania. Mój mąż miał 26lat jak się pobieraliśmy. A po za tym jak to jest, że facet 26 letni ma koleżankę w wieku 20 lat? Skąd ją zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinien jechac tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, ze pojechał to chuj ale ze autotka jest taka idiotka to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19::44 dokladnie, lepiej, ze wiesz od poczatku niz gdyby sie z jakas dzidzia ukrywal. Facet jest do bani i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×