Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój chłopak z którym jestem od dwóch lat pojechał na wesele z koleżanką

Polecane posty

Gość gość
twój chłopak to wolny strzelec, będzie robił co mu sie podoba, bo wie, że jest wolnym człowiekiem, i ty mu dyktować życia nie będziesz. Może sobie mieć tak dużo dziewczyn jak chce i może sobie sypiać z wieloma. Jego życie to nie twoja sprawa. Nie jesteś władczynią jego życia, a on nie jest twoją zabawką, która masz na własność. Też sobie możesz robić co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mu teraz napisze, że zrywa bo ma innego to wyjdzie na idiotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj chłopak ma mlodszego brata. Ta dziewczyna jest jego kolezanka od podstawówki, czesto u nich bywala. Razem grywali w kosza itp. Znaja sie od dziecka, nie przespalby sie z nia. Nie dlatego, ze brzydka, bo jest calkiem atrakcyjna, no ale duza różnica wieku. Przecież on ją znal jak ona miala 8 czy 10 lat to on juz mial 16, on byl nastolatkiem ona dziedziaczkiem, nie mowcie mi, ze tknalby ją. Ale i tak mi przykro że sobotni wieczór spędzam sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ją zerznie w hotelu kto wie czy już tego nie zrobili między kieliszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale będzie posuwańsko ! Juhu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha! Już widze jak chętna nowa młoda dziure odrzuca. Jesteś tępa i głupia, wiec bądź z nim, ale później nie płacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądź wyrozumiała, za/ru/cha sobie i wróci Do ciebie w dobrym humorze. To nie jest żadna tragedia. Od tego się nie umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie poszła tam z młodszym bratem twojego chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale będzie rżnął młode c****o i lizał a ona będzie mu ssała k****a, ale będą jęki uuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszła z nim, bo jej się podoba i pewnie chce odbić a ten jak pies poleciał za małolata. Fajnego masz tego chłopa :D będzie ja ****** na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młodszy brat mojego chłopaka zachorował na ospę wietrzną. Dobrze się czuje, ale ma plamki na twarzy i ta dziewczyna powiedziała : no przecież sie z takim nie pokarzę i zaprosiła mojego, bo piękniejszy do towarzystwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie nabijać się na jego k****a jej soli będą spływać po jego fiucie a później autorka będzie mu obciagac po innej p*****e niemytego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze gorzej :D takie puste małolaty są najgorsze. Zazwyczaj lubią się puszczać i poniżać inne kobiety. Tylko co to za facet który leci za inna, Gratuluje głupoty i wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję, ale ja go nie wybrałam. Sam się napatoczył to co miałam zrobić, przecież nie mogłam tak o przyznać się, że głupia nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O k***a :D Ty tak na powaznie teraz? Jak się zbok z parku napatoczy i będzie chciał dOpy to mu dasz? Bo przecież co miałaś zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my nie uprawiamy sexu. Łączy nas prawdziwa czysta miłość. Należymy do koła czystych serc. Jedynie się całujemy w policzki i czoła i przytulamy. Nie fantazjujemy także sexualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj ktoś z Was jaja robi ja tylko pierwszy post napisałam i tutaj nie wchodziłam ktoś inny pociągnął temat i jaja z Was sobie zrobił. On ma 26 lat ja mam 22 lata, a ona 18 i jest koleżanką jego młodszej siostry. I ta siostra też będzie na tym weselu ze swoim chłopakiem. On jest od razu ich wszystkich kierowcą. Jestem trochę zazdrosna, ale już mniej. Dowiedziałam się od kilku dobrych znajomych, którzy dobrze znają tą dziewczynę, że jej nie kręcą faceci tylko woli kobiety. Faceci jej w ogóle nie interesują. Więc jestem trochę spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Prawilny 36
Pewnie w duchu jest cały podjarany. Ona będzie mu ssała penisa a on pieścił jej ciało. O tak co za wspaniała perspektywa. Jeeeeest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no też sobie smaka narobiłam. Wskoczę w kiecunię i lecę do klubu, obciągać w kiblu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam prawilny 36 przeczytaj post nad sobą zanim skomentujesz. Jak lesbijka będzie mu cokolwiek robiła. Pomyśl człowieku. Co tylko jedno w głowie. Chyba dawno sam tego nie robiłeś, że tylko o jednym myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne powiedziała że woli kobiety na potrzeby wesela i tego aby ci go odbić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak mówię Haha ona w to wierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poszła z bratem, bo mlodszy brat ma dziewczynę i oni wszyscy sa z tej paczki tych 20latkow. To ich wspólni znajomi biora slub. No a ta kolezanka nie ma chłopaka, więc tak wyszło. Trudno, spędzę wieczór u byłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi autorko, smutno się to czyta :( Dwa lata związku, facet 26 lat, a takie chece odwala. Zastanowiłabym się czy ten związek ma przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jaja... wybacz ale to co napisałaś brzmi jak kiepski dowcip. Jak można prosić na taką imprezę cudzego chłopaka czy narzeczonego? Nikt normalny tego nie zaproponuje i nikt normalny na takie coś nie zgodzi się. Równie dobrze ty mogłabyś iść się zabawić z kolegą i też wylądować z nim w jednym łóżku. Oni po prostu pojechali jako para. Czy do ciebie autorko naprawdę dociera co to oznacza, czy masz jeszcze wątpliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w żadnym wypadku twój chłopak nie powinien przyjąć takiego zaproszenia, absolutnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bzdury ja tez mam kolegow i zaden nie probowal przekroczyc granicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×