Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzisiaj skonczylam 35 l i rozpoczelam staropanienstwo.

Polecane posty

Gość gość

dzien dobry. Jestem stara panna. Musze chyba pomyslec o kocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedz sobie na pytania czy jesteś szczesliwa? Staropanienstwo? Czy to gorsze niż bycie mezatka? No tak, jestes nieudacznica i egoistka bo przez 35lat nie udalo ci się znalezc smierdziela, który by z tobą mieszkal i pozwalał ci sie obsługiwac. Bycie bez faceta to jak bez pracy. Kto to widzial by kobieta byla wolna i niezalezna? Ciekawe co robi z wolnym czasem. Pewnie uprawia czary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w klubie! Życie prowadzi różnymi ścieżkami, nie ma jednej słusznej. P.S.: Nie czaję tego stereotypu starej panny czy singielki z kotem. To już pies byłby lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj w klubie 🖐️ przedstaw się koleżankom, męska czeęść wyleniałych pravików będzie mieć niezła polewke, hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staropanienstwo to kwestia nastawienia a nie wieku, kto chce sie czuc stara panna to sie nia czuje p.s moja znajoma rozwódka ma 4 koty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Fiku ! Kotek do towarzystwa by bylo razniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem na prostej drodze ku zostaniu starym kawalerem i jakoś się zbytnio tym nie martwię. Jeżeli nie jest mi dane małżeństwo, rodzina, miłość i te sprawy, to trudno, biorę to na klatę i żyję dalej dla siebie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie interesuje mnie zdanie prawikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 28 lat i psa. Kocham go najmocniej na swiecie :) faceta bym tak nie umiała kochac. Dla psa wiele robię i poswiecam on to docenia, odwdziecza sie. A facet? Facet nie lubi dobrej kobiety, woli zolze. Ja nie lubię gierek. Dlatego jestem sama i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.37 pomyłka, on nie zołze ma na radarze teraz, choć ja ma zawsze, ale teraz znowu zwraca swój ośli wzrok na Agate, która jak durnowata wyglądała dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardziej mysle o kocie, by nie mieszkac samej. Nie dlatego, ze to jakis streotyp. Z facetem na pewno nie chce nigdy mieszkac. Pies natomiast to wiecej obowiazkow, chociazby wyprowadzanie go co dzien na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Witaj Fiku ! Kotek do towarzystwa by bylo razniej." Witam! Koty są fajne tylko na memach. "Facet nie lubi dobrej kobiety, woli zolze." Nie lubię takich uogólnień jak wyżej, faceci są różni, kobiety są różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kol ma 35 lat, ma kota, ale ten kot jej nie szanuje, drapie, gryzie... Wiem ze zdarzają sie mile koty, ja nie wiem czy umiałabym wychowac takie stworzonko. A pies? Spi sobie obok mnie i nie boję sie czy nie rzuci sie na mnie podczas snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie stara panna to kobieta której nikt nigdy nie chciał i która nikt przez te 30 lat się nią nie zainteresowal, zaniedbana i zwichrowana a nie taka której się związki nie udały po drodze albo sama wybrała taki stan. Małżeństwo to przeżytek. Po co tkwić w jakimś schemacie wymyślonym żeby kobiety zniewolic. A kota już dawno powinnaś kupić ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy w jakim wieku postanowilyscie zostac same ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w XXI już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a od jakiego wieku zaczyna sie byc stara panna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś moj kolega uwaza, ze w wieku 30 lat kobieta jest juz stara, wiec chyba wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dzien dobry. Jestem stara panna. Musze chyba pomyslec o kocie. > koty żywe to dawno 30 latki wkupiły, 35 latkom zostają tylko zdechłe szczury i zwłoki kotów, ewentualnie łopata z wyprzedaży na kopanie dołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystkiego najlepszego i 100 lat. Do starości Ci jeszcze wiele brakuje. Ja mam 41 i niedługo 42, zawsze sam. Tylko, żę na tyle nie wyglądam. Ale co to ma za znaczenie jak nie jestem imprezowiczem i podrywaczem nie będę z nikim. Internet wyszedł mi juz bokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35+ to już stare pr***no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś w schroniskach jest duzo kotow, ludzie oddaja koty za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś dokladnie, tak tez sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz modnie jest być trzydziechą rozwódką z dzieckiem brzydkim po ojcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 to jiz stara panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jak kto wygląda jak się ubiera, jak jest wyćwiczona/y i jak rozmawia. Widziałem stare ciotki już w wieku 28-9. Tu nic nie wiemy o nikim, jak uważacie się za stare to widocznie tak jest. Niektórzy tylko budzą zdziwienie jak nie wiesz ile mają lat. ALe co przez małolatami 20 latkaimi z internetu gadać. Wy macie zniszczone już życie internetem my nie aż tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ja w ta mode sie nie wpasowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy rodzina przestaje się dopytywać o faceta, to znak, że uznali cię za starą pannę i pogodzili się z losem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To wszystkiego najlepszego i 100 lat. Do starości Ci jeszcze wiele brakuje. Ja mam 41 i niedługo 42, zawsze sam. Tylko, żę na tyle nie wyglądam. Ale co to ma za znaczenie jak nie jestem imprezowiczem i podrywaczem nie będę z nikim. Internet wyszedł mi juz bokiem. x Z żadną nie byłeś nawet orzez rok? Tez mam 41.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze tu powiem, że nie, na żywo boję się , tylko zaufanej osobie powiem. Pisania i myślenia o kimś i raz spotrkania chyba nie można nazwać byciem z kimś ani randek 1- 2 i koniec z internetu. JEstem całkiem normalny, kto mnie zna. Oprócz jak wszyscy posiadania kobiety, brzydko brzmi prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×