Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona_czarna

Próba udowodnienia na instagramie, że ma się "fajne życie"?

Polecane posty

Hej, nie chce nikogo oceniać, ale zapyta Was co sądzicie na powyższy temat. Mam znajomą, którą od roku obserwuje na Insta i Fb. Ona zawsze była duszą towarzystwa, ale ogólnie nie zazdrościłam jej życia. Ma 3 dzieci z dwoma różnymi facetami a teraz nie tworzy żadnego związku. Ogólnie to zawsze myślałam, że musi być jej ciężko, jako samotnej mamie, która dodatkowo przeprowadziła się niedawno z dziećmi do Norwegii. Ale, ale w Norwegii została dziennikarką w lokalnej TV. Skąd wiem? Bo dzieli się wszystkim w mediach społecznościowych. Dosłownie codziennie dodaje po kilka czy kilkanaście zdjęć. Fotki są z pracy, jak stoi za kamerą, jak robi z kimś wywiad. Ciągle ma zdjęcia z różnymi ludźmi, aż trudno się połapać kto jest kim. Czasem ma wrażenie, że fotografuje się z każdym kogo tylko spotka a zdjęcia podpisuje "My dear friends". Bardzo często dodaje zdjęcia z profesjonalnych sesji, z wakacji, wyjazdów, klubów, restauracji i całe albumu fotek swoich dzieci. Nie wspominając, że czasem oczernia na tablicy swoich byłych i byłe koleżanki, które były niedawno "friends". Nie jestem non-stop online, ale mój instagram ciągle jej zapchany jej fotkami i kiedy tylko się zaloguję od razu wyświetla mi się jej idealne życie. Nie powiem nawet jej zazdrościłam. Fajna praca, mnóstwo znajomych, wypady, spotkania, super dzieciaki, profesjonalne sesje zdjęciowe. Ale tak sobie pomyślałam, że to wszystko to może sztuczne kreowanie rzeczywistości. Ok ma prace, dzieci, znajomych. Nie da się zaprzeczyć. Ale po co wszystko pokazywać w sieci? Uważacie, że takie osoby, tylko pokazują, że są szczęśliwe a za tą masą zdjęć tak naprawdę kryje się smutek i kompleksy? Nie wiem, ja nie mam zdania, tylko myślę i jestem ciekawa waszych opinii i doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety większość osób prześciga się w mediach społecznościowych ukazując swoje extra życie, a często wcale te życie takie nie jest, próbują zamydlić innym oczy, a przede wszystkim sobie, że jest tak perfekcyjnie. Ale część osób dzieli się też relacjami, żeby jakoś uwiecznić miłe chwile, nawet gdy jakoś w życiu się im nie powodzi. Wtedy wystarczy, że wejdą na takiego instagrama, popatrzą na te wszystkie wspomnienia i czują się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×