Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bogaty chłopak i biedna dziewczyna

Polecane posty

Gość gość

Czy związek bogatego chłopaka i biednej dziewczyny ma szansę się udać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idealne połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy dlaczego bogaty (czy zdobył wszystko praca) czy ma bogatego tatę a poza tym jest leniwy. I dlaczego ona biedna.jak ma 18 lat i biedna to zupełnie inaczej jak ma 30 lat i biedna, bo nie ma wykształcenia i w żadnej pracy nie może zagrzac miejsca (autentyk)i do tej pory jest na garnuszku mamy i taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak już jest ciesz się tym ale za bogactwo nic nie kupisz chyba że trumne zlotą do grobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od podejścia. Jedyną rzeczą jaka daje mi szczęście w życiu są pieniądze. Bez dużych pieniędzy jestem po prostu nieszczęśliwa. Robię się wredna, zgorzkniała, ogólnie rzecz ujmując, przykra. Dlatego w moim związku pieniądze są gwarantem szczęścia. Jakby ich nie było, nie byłoby związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniadze szczescia nie dają znasz to przysłowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Prawilny 36
Ja chce bogatej, posłusznej i uległej. Która pragnie męskiego byka. Taka która chce spełniać moje zachcianki finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisze cyrograf i nie będzie miała nic do powiedzenia, ale w zamian dostanie coś o co.poprosi. Jak się zbuntuje to przyjdzie do swego.pana od cyrografu w przyspieszonym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:01 Widać że nie miałaś nigdy do czynienia z bogatym. Nie każdy ma naj****e w głowie żeby tak kobietę traktować. I nie każda kobieta wiąże się z takim z powodu kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - dla mnie to bzdura. Bo mnie tylko pieniądze dają szczęście. A raczej rzeczy, które mogę sobie za nie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.03 cyrograf to nie jest konieczność w przypadku związku z satanistą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość jest takich związków a po za tym po slubie kobieta już nie jest biedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To raczej dosyć typowy związek, czyż nie każda młoda dziewczyna marzy by być kopciuszkiem i spotkać bogatego i przystojnego królewicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma atrakcyjną psioszkę między nogami to już nie jest biedna. Mężczyźni to bardzo cenią. Niejeden stracił majątek z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak biedna dziewczyna ma boskie ciało, zwróć szczególną uwagę na piersi, pupę i cipkę to ja bym ją trzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak jest bogaty po rodzicach. Ja pracuje i studiuję. Moja rodzina jest biedna. Mój chłopak wiąże swoją przyszłość ze mną jednak ja się obawiam że nie uda nam się przez te różnice finansowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki zwiazek moze sie udac ale bogatej dziewczyny czy kobiety i biednego mezczyzny juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykre ale prawdziwe. Kasa rządzi światem i umysłami ludzi. Ludzkość taki obrała kierunek a do kąd to zaprowadzi ? Tego nie wie nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak poboczna refleksja: Prawda jest taka, że żyjemy w super czasach. Kiedyś gdyby kobieta pochodziła z biednej rodziny, to z góry była by skazana an gorsze życie. Dziewczyna bez nazwiska, bez posagu, pewnie została by wydana za mąż za jakiegoś oblecha. W dzisiejszych czasach, nie mówię że jest łatwo, ale przy odrobinie szczęścia i pracy nad sobą, można godnie żyć, to że teraz jesteś biedna nie znaczy, że nie możesz w przyszłości zarabiać i żyć na jakimś poziomie. Nie mówiąc już o tym, że poślubiasz tego, kogo sama wybierzesz. Nie myśl stereotypowo, mamy 21 wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzadko się zdarza trafić na głupiego i bogatego. Zazwyczaj żeby być bogatym trzeba być mądrym. Za to głupi i biedny to reguła. I tu potwierdza się znane powiedzenie: biednyś boś głupi. Głiupiś boś biedny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie było na odwrót. Byłem goły i wesoły gdy poznałem moją dziewczynę i gdy zaszła ona ze mną w ciążę. Studiowałem i nie miałem żadnych dochodów. Byłem na utrzymaniu rodziców. Ona już pracowała, a jej rodzice byli przy kasie. Na szczęście moja piękna partnerka na to nie patrzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy bogaty mężczyzna k9cha biedna kobietę to się uda, jak nie będzie robić go bokami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×