Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

32 lata studia i ciaza jednocześnie czy dam rade

Polecane posty

Gość gość

Mam 32 lata, pracuje na stanowisku biurowym na pół etatu. Staramy się teraz o dziecko. Chciałabym zacząć studia na wymarzonym kierunku ale zastanawiam się czy dam rade. Byłyby to studia zaoczne ale słyszałam ze i tak jest dużo nauki, prócz tego praca na pół etatu i ciaza. Są tu jakieś studiujące mamy którym się udaje bądź udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to zależy jaki kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim zajdziesz w ciążę i urodzisz to minie przynajmniej pierwszy rok studiów. Jeśli wszystko będzie ok będziesz dobrze znosił ciążę to dasz radę. Nie na co gdybac bo wszystko zależy od tego jakie będziesz miała dziecko. Jeśli cycoholika który histetycznie będzie reagował na butelkę to raczej przez pierwsze pół roku go nie zosrawisz na cały dzień żeby iść na zajęcia. Wtedy możesz wziąć roczny urlop dziekanski. Kto chce szuka sposobu kto nie chce szuka powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałam na pełen etat, robilam wymagające studia i byłam w ciąży. Miałam tyle lat co Ty. Dałam radę. Juz po porodzie oczywiście pomagał mąż. Jak dziecko spało albo karmilam to z książka. Duzo pracy ale dasz rade. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje wam kochane, dodalyscie mi otuchy :) mam tylko nadzieje ze dobrze będę znosić ciąże, bo studiowalabym w innym mieście wiec z dużym brzuchem pewnie nie byłoby zbyt wygodnie jeździć na zjazdy lub egzaminy. Jeszcze nie wiem co mnie czeka bo to starania o pierwsze dziecko, ale nie chce tez rezygnować z marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz radę. Ja w ciąży normalnie pracowałam na pełny etat. Potem na macierzyńskim pracowałam trochę zdalnie, robiłam podyplomówkę i pisałam doktorat. Mąż nic nie pomagał. Dałam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie od października zaczynam studia i jestem w 20 tygodniu ciąży. Będę musiała dojeżdżać 50 km w jedną stronę. Są to studia dzienne. Też się boję jak to będzie ale mam pomoc rodziny więc jakoś dam radę. Jeśli studia są również Twoim marzeniem to nie rezygnuj z tego. Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko tak sobie zawsze mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:01 Wow dzienne, podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że spróbować, najwyżej przerwiesz studia na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×