Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Otylosc, nadwaga .. czesc pierwsza

Polecane posty

Gość gość

.. osobiscie uwazam ze to problem .. jednak ile z nas jest tak naprawde chore.. szacuje 1 na 100tysiecy ma nadwage spowodowana choroba itd.. a reszta.. prawda taka ze jedzac 1200kalorii lub mniej czy wiecej nie da siw nie schudnac.. geny.. niby mowia ze ktos jest gruby przez heny.. tylko na wojnie i w obozach nie bylo grubych.. wiec co jest z nami niw tak.. wiemy ze jedzac za duzo lub zle bedzidmy grube.. robimy to a potem caly nasz gniew przelewamy na wszystko inne poza nami... jak to kiedys moja pani z wf mowila.. kromka z rana kromka wieczorem na obiad kromka 2 owoce .. dziennie biegac i po e miesiacach zyleta .. tzn wiadomo jak jakas ma 100kg nadwagi to dluzej.. a jakie sa wasze sposoby.. nl. Na uda.. swoja droga czytalam kiedys o udach jak schudnac i starcic celulit.. pisali ze sie nie da i o zabiegach a dzis ..chude jedrne opalome.. bez skazy wystarczylo przestac jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nienawidze swoich boczkow ... oraz calych nog.. ja czasem juz sie poddaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubadupa
W zupełności masz rację... ja miałam nadwagę i już dawno sobie uświadomiłam, że po prostu jestem grubym prosiakiem. Oczywiście zaczęłam od najłatwiejszego, kupiłam tabletki na odchudzanie. Padło na iqgreen. Okazało się, że mi to pomogło, chociaż myślałam, że chcę się oszukać. Łaknienie mi się zmniejszyło i zaczęłam mniej jeść. Od tego zaczęło się moje odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże.. tabletki to zło. Można tak dietę zbalansować, żeby naprawdę nie być głodnym a chudnąć. Mój znajomy miał mega nadwagę i zaczął współpracę z takim trenerem, co też dietę układa. I już po kilku pierwszych tygodniach było widać mega różnicę. To prawda, że ćwiczył też, ale no to wiadomo, że trzeba się ruszyć. Serio nie trujcie się tabletkami. Ten mój kolega jest mega zadowolony i co najważniejsze wyniki badań mu się poprawiły też! Norbert jakiś ten gościu. Wiem, że na fb jest pod nazwą Twój Plan Treningowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Kowalik obija mi się o uszy już któryś raz. Nie pamiętam, kto mi mówił, ale ponoć serio jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mariola mK
Mi w pozbyciu sie nadwagi pomogło zastosowanie diety, gdzie dziennie nie przekraczałam 1400 kcal, do tego stosowałam jeszcze Foreverslim oraz systematycznie zaczęłam ćwiczyć, po 60 minut dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA też odchudząłam się z Foreverslimemi mi też się udało, w każdym razie za takowy sukces uważam fakt, że waga spadła mi o 10 kg, co wcześniej było dla mnie niewykonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marzena 26
Nadwaga po ciązy była moim przekleństwem, z którym nie mogłam spbie poradzić. Pomogło dopiero zastosowanie Foreverslim obok diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi i myślę że już nic innego nie będziecie stosować. Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia i błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Gdyby jakiekolwiek tabletki działały to ludzie byliby szczupli. Zdrowa konsekwentna kuracja naturalnymi ziołami Tybetańskimi i zdrowa dieta jak najbardziej ale tabletki? po co sobie niszczyć żołądek dla i tak szybkiego efektu jo-jo . Różne diety typu: dieta proteinowa dr Dukana, dieta 1000 kalorii ,dieta 1200 kcal, dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych ziół w postaci suszu a nie chinskich tabletek czy proszków udających tylko oryginalne Tibetan herbs. A inne tabletki i proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp to bardzo TOKSYCZNE trucizny. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu. To naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią i z własnego doświadczenia namawiam na kurację ziołami Tybetańskimi, ja naprawdę przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc właśnie Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu mocno podkręciłam swój metabolizm i dużo schudłam poprawiając zdrowie oraz komfort swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Daria
Ja ponad 5 lat walczyłam z nadwaga. Skutecznie się jej pozbyłam dopiero po tym jak zastosowałam Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marysia
Mi udało się pozbyć całej nadwagi po tym jak obok diety zastosowałam Slimunox. Jestem pewna, że gdyby nie te tabletki, to tak dobrego wyniku bym nie osiągnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie te tabletki to podejrzana sprawa. Byłam i jestem zdania, że schudnąc można trwale zmieniając sposób odżywiania. U mnie pierwszym krokiem było rozpoczęcie kupowania zdrowego jedzenia i jedzenie posiłków regularnie. I zadziałało. Zdrową żywność można wszędzie kupić, nawet w internecie, chociażby na Swojskiej Piwniczce, ja tu zazwyczaj kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Urszula
W moim przypadku o sukcesie odchudznaia zadecydowało moim zdaniem zastosowanie Slimunox. Wreszcie pozbyłam się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Małgorzata Z
Mi w walce z nadwaga bardzo pomogło zastosowanie Shape Up. I aby było jasne, nie aby same tabletki odchudzały, one po prostu wspomagają odchudzanie. Ale obecnie, sama dieta, nawet z ćwiczeniami, to w moim przypadku było za mało. przypuszczam że nie jestem w tym odosobniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Wiktoria
W moim przypadku udało mi się pozbyć cąłej nadwagi. Nie powiem, ze było latwo i chyba bez Slimunox nie dałabym rady, ale mimo wszystko liczy się końcowy sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna 27
W moim przypadku miałam 24 kilo nadwagi. Niestety na samej diecie nie dawałam rady schudnąć. Pomogło dopiero zastosowanie Shape Up i ponad 4 miesiące czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam odwiedzić: www.klinikasylwetki.xja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Weronika
Moim zdnaiem nie ma lepszego sposoby na pozbycie sie nadwagi jak zastosowanie Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam nadwagę, an szczęscie Slimunox okazał się nad wyraz skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mirka J
Mi w walce z nadwaga bardzo pomogło zastosowanie Foreverslim. Pewnie bez suplementacji tez bym schudła, ale w jakim czasie, bo na pewno nie w 3 miesiace i nie tyle ile udało mi się pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Renata
W moim przypadku waga spadła dopiero po tym jak zastosowałam Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekarka94
Drogie Kobiety, skuteczność zachowawczego leczenia otyłości(BMI) w Polsce to 1-8 procent. Oznacza to, że tylko 1- 8 procent ludzi otyłych chudnie trwałe, zmieniając nawyki żywieniowe i tryb życia. W Polsce do farmakologiczne leczenia otyłości zarejestrowane są dwa leki, orlistat i mysimba. Orlistat w badaniu rocznym u 45 proc spowodował spadek wagi równy lub większy 5 procent. Powoduje on upośledzenie wchłaniania tłuszczu z przewodu pokarmowego. Jeśli któraś z Was ma BMI powyżej 35 z towarzyszącą cukrzycą lub nadciśnieniem albo BMI powyżej 40 bez względu na współistniejące schorzenia zainteresujcie się operacjami bariatrycznymi. Sleeve gastrectomy, czyli wycięcie części żołądka zwanej krzywizną większą wraz z dnem, które produkują gastrynę, hormon głodu. W wyniku operacji wielu pacjentów chudnie trwałe. Wycofują się też pięknie choroby współistniejącymi z otyłością, cukrzyca, nadciśnienie, zaburzenia gospodarki lipidowej. Popytajcie swoich lekarzy rodzinnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekarka94
Przepraszam za poprzekręcane słowa. Autokorekta w telefonie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mariola 21
Ja zdecydowałam się namówiona przez siostrę na Foreverslim i sukces. W 3 miesiące schudłam 14 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mariola 21
A potem przytylam 21 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Grażyna
Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Iqmango. Nie spodziewałam się aż tak dobrych wyników przy zastosowaniu tego środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×