Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bardzo przystojny ale biedny

Polecane posty

Gość gość

Czy mam szanse na miłość i długi związek z kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki masz charakter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomponikrozowy
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Pod warunkiem, że nie będziesz ciągnął hajsu od kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne jeśli jesteś pracowity. Bo jeśli jesteś leserem to ładna buźka nie będzie w stanie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 lat i nadal wynajmuje pokój zamiast mieszkania albo chociaż kawalerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie jesteś kryminalistą ani innym świrem to szanse masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, byłem w podobnej sytuacji. Byłem goły i wesoły. Studiowałem. Nie miałem mieszkania ani samochodu. Otrzymywałem tylko stypendium socjalne. Poznałem śliczną , 20 letnią dziewczynę, która już pracowała. Gdy kończyłem studia ona zaszła w ciążę. Wzięliśmy ślub. W tamtym momencie byłem bezrobotny. Moja sytuacja była fatalna. Bałem się, że będę na jej utrzymaniu i że ona będzie żałowała tego, że za mnie wyszła. Na szczęście sprawy potoczyły się tak jak należy. Jesteśmy razem już 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aa skąd wiesz że jesteś bardzo przystojny ? Już nie jeden do mnie startował który uważał się za bóstwo a dla mnie był mniej niż średni , kobiety patrzą na wygląd inaczej , dla kobiety brzydki nawet będzie piękny jeśli coś sobą reprezentuje , ma jakiś uważany zawód lub pieniadze , jesli jestes ciapa i nierob to automatycznie brzydniesz w oczach , ktoś udowodnił ze 70 % miłości kobiety do mężczyzny to PODZIW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto ci powiedział ze jestes bardzo przystojny ? Matka czy babcia ? To że ty piszesz o sobie że jesteś bardzo przystojny wcale nie oznacza że jesteś , to znaczy jedynie tyle że masz bardzo wysoka samoocene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro dużo dziewczyn zwraca na mnie uwagę i uśmiecha się do mnie to mogę o się uważać za bardzo przystojnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panienki zapamiętajcie przystojny facet nie podrywa on tylko okazuje zainteresowanie dziewczynom które go podrywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że to nie zależy od ilośc****eniędzy ani urody tylko od tego czy trafisz na odpowiednią osobę która będzie potrafiła kochać i być w długim związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość ma rację przystojny facet wie że jest przystojny bo kobiety uśmiechają się i lepią do niego. Myślicie że tego nie widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro się tak lepią to po co te pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaz, ze cos potrafisz a nie tylko swiecisz obliczem. Badz zaradny i pracowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo przystojny ale biedny Mój mąż taki był 33 lata temu. I jeszcze bez wykształcenia:) Teraz jest tylko przystojny:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:08 zmartwie cię , ja się uśmiecham nawet do oblesnych facetów których bym nie tknela , bo jestem po prostu miła , kobiety są mniej wyrachowane, my się potrafimy uśmiechać nawet do brzydkich , faceci się uśmiechają tylko do tych które by zaroochali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty uważasz że jesteś atrakcyjny bo się do ciebie uśmiechają ? Hahaha , gdybyś był atrakcyjny to by dziewczyny od ciebie ze wstydu uciekaly wzrokiem , tak samo jak w przypadku bardzo brzydkich , skoro na ciebie patrzą to jesteś średni i wyglądasz na nie groźnego więc sobie pozwalaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.53 widać tchórzliwa dziewczynko ze są odważne dziewczyny które biorą sprawy w swoje ręce jak spodoba im się chłopak, nie mierz wszystkich swoją tchórzliwa miara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz mój kolega który wygląda jak 100 kilowy mutant też ostatnio się podniecal że sklepowa się do niego uśmiechnęła , co tam że ma twarz shreka po wybuchu bomby atomowej ,,skoro się uśmiechnęła to super amant jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNów
Ma. To zależy od tego jak bardzo dla dziewczyny jest ważny seks, jeżeli niebardzo, to mężczyzna może być brzydki, lub nieciekawy fizycznie, ważniejszy jest charakter i pieniądze i u tej raczej nie ma szans, jeżeli jest najważniejszy to takiej wystarczy sam wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mm456
Dnia 26.09.2018 o 17:10, Gość gość napisał:

Panienki zapamiętajcie przystojny facet nie podrywa on tylko okazuje zainteresowanie dziewczynom które go podrywają

Co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×