Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bijciemnieażspuchne

Były rozpowiedział że miałam sponsorow. Co ROBIĆ?

Polecane posty

Gość Bijciemnieażspuchne

Ostatnio zakładałam temat pytając czy mam się przyznać do sponsoringu chłopakowi Przyznałam się. Zerwał. Rozgadal mimo że obiecał że nie powie... W pracy słyszę smichy chichy I szydercze uśmieszki Współpracownik gdy go upomnialam o coś krzyknął "zamknij się szlaufie" Do tego do ogłoszeń dodawałam zdjęcia z twarza ... Boję się że ktoś zrobił screena Ehh palę się że wstydu ale siara Czy ja mam szansę ułożyć sobie życie mimo to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Trzeba było się byłemu nie przyznawać; 2. Wszystkiemu zaprzeczaj. Kłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale głupia Przegrałas zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było nie mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skoro już powiedziała, a były rozpowiedział, to obecnie nie pozostaje jej nic innego jak twierdzić że to zwyczajne pomówienie. Powinna wszystkiemu zaprzeczać i grozić założeniem sprawy o zniesławienie. Krótko mówiąc: kłamać tak dobrze jakby mówiła prawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same idiotyczne rady. W tzw. zaparte idą tylko patologiczne dranie i łatwo ich po tym rozpoznać. Kłamstwa będą dla wszystkich tylko potwierdzeniem tego, co robiłaś. Jeżeli naprawdę zrezygnowałaś z tego procederu należy odpowiedzieć, że tak, zajmowałam się tym, ale zrezygnowałam, a nie każdego stać na takie postanowienie. Za taką decyzję i zrealizowanie jej należy Ci się tylko szacunek i podziw. Jeżeli ktoś nadal będzie dokuczliwy i będzie robił wredne uwagi należy się kulturalnie postawić i żądać przeprosin komunikując,iż możesz to zgłosić jako nękanie i są też inne paragrafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Provo, ale fajne:). Nikt nie jest za tak glupi. Ale do wszystkich w podobnej sytuacji, trzeba isc w zaparte. Przeciez zazdrosna kolezanka (albo wlasnie ten chlopak) otworzyl twoje kato i sciagna zdjecia z face books. Przeciez gdyby byla to prawda I to byloby twoje kato, to nigdy nie wlozylabys zdjec ze swoja twaza:). Nie trzeba wszystkim o tym opowiadac, wystarczy 1-2 osoby z pracy. Mozna tez powiedziec ze nie ma sie dowodow, ale podejzewasz tego chlopaka co z nim wlasnie zerwalas bo byl beznadziejny w lozku.. I nie chcialas mu dac kolejnej szansy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:25 Bydlęce rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanitas prawdziwa
A właściwie dlaczego miałaś tych sponsorów? Nie miałaś żadnego uczciwego źródła utrzymania, że musiałaś się tak szmacić? Trzeba było się szanować a nie puszczać i to za kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokeninside87
Co ROBIĆ? x namów ich, żeby kupili mi zegarek:O Leżaczek mi smaka narobił:O:O:O na zegarki rzecz jasna wole złoto tarcza czarna ciemnozielona błękitna o, ai może jedna dyskretna cyrkonia jak myślis? ech, mam pełno zdjęć i inspiracji, nie chce mi się szukać linków cena tak od 500 w górę to na pewno:) ale myślę, że jesteś niezła w te klocki więc jak zrobią ściepę to możesz mi niezły prezent sprezentować nie bądź egoistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×