Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Boję się cokolwiek jeść :(

Polecane posty

Gość gość

Hej :) muszę schudnąć 12 kg. Odkąd zaczęłam odchudzanie boję się jeść cokolwiek. Po każdym posiłku wpadam w histerie, że może niepotrzebnie zjadłam. Chciałam zjadać około 1200 kcal, ale i tak wychodzi tego mniej. Boję się, że nigdy nie schudnę. Zrezygnowałam z obiadów i słodyczy. Jem rano chleb żytni z jakimś niskokalorycznym dodatkiem, później jakąś surówkę lub owoce i pije dwie kawy z mlekiem 0%. Mam niewiele ruchu, codziennie wychodzi ok. 4 km spaceru i platforma wibracyjna 10 minut dziennie, ale po za tym nic a nic nie ćwiczę. Czy Wy też macie takie jazdy z jedzeniem czy to ze mną jest coś nie tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka ze zeby schudnac trzeba jesc ;) ... ale jesc z glowa. Ja mocno odraniczylam weglowodany (zarowno slodycze jak i owowce i ziemniaki/makarony/ryz/chleb). Jem duzo bialka i zdrowe tluszcze, warzywa i chudne mniej wiecej 0,5kg na tydzien. Tempo moze nie wali na kolana ;) ale od maja schudlam juz 11kg... i mam zamiar zejsc jeszcze 10kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A 1200kcal to stanowczo za malo, klania sie jojo po zakonczeniu ;) 1800kcal (ale madrych kalorii) to minimum zeby zdrowo schudnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź i gratulacje :) piękny wynik :) szczerze mówiąc myślę żeby unormować to jedzenie do tych 1200 lub jak piszesz 1800 kcal i już zawsze tak jeść. Tylko zastanawiam się czy 1800 kcal przy moim trybie życia nie będzie za dużo. Planuję jeszcze siłownię 2x w tygodniu na początek, ale zobaczę jak się będę wyrabiać z czasem. A możesz powiedzieć z jakiej wagi startowałaś, do jakiej mniej więcej dążysz i co planujesz jak już osiągniesz oczekiwany rezultat? Czy będziesz nadal odżywiała się w taki sposób jak teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, teraz już doczytałam, że planujesz zrzucić jeszcze 10 kg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z taką dieta to wróżę szybkie jojo i rozwalenie sobie metabolizmu. A jak się boisz jeść to proponuję psychologa. Za tydzień rąk się rzucusz na jedzenie i będziesz jadła aż cię brzuch będzie bolał. I nie pisze tego złośliwie tylko sama dobie robisz krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi i myślę że już nic innego nie będziecie stosować. Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia i błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Gdyby jakiekolwiek tabletki działały to ludzie byliby szczupli. Zdrowa konsekwentna kuracja naturalnymi ziołami Tybetańskimi i zdrowa dieta jak najbardziej ale tabletki? po co sobie niszczyć żołądek dla i tak szybkiego efektu jo-jo . Różne diety typu: dieta proteinowa dr Dukana, dieta 1000 kalorii ,dieta 1200 kcal, dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych ziół w postaci suszu a nie chinskich tabletek czy proszków udających tylko oryginalne Tibetan herbs. A inne tabletki i proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp to bardzo TOKSYCZNE trucizny. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu. To naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią i z własnego doświadczenia namawiam na kurację ziołami Tybetańskimi, ja naprawdę przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc właśnie Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu mocno podkręciłam swój metabolizm i dużo schudłam poprawiając zdrowie oraz komfort swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zawiera cukier tez sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zas miałam takie ataki paniki, bo co zjadłam to zaraz brzuch mnie bolał i biegunka, a labo bolesne zaparcia. Co się okazało - ibs, tak więc do tego jeszcze preparat intesta i kaprysy jelit minęły jak ręką odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sandra T
Ja aby pozbyc się nadwagi przxeszłam na dietę 1600kcal oraz zastosowałam Foreverslim. Dodatkowo po 45 minut na rowerku treningowym i udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Daria
Ja zrezygnowałąm z fast foodów, a w odchudzaniu bardzo pomogło mi zastosowanie Iqmango

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×