Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zenon213

Gdzie znajdę kroplówkę witaminową w Gdyni

Polecane posty

Gość Zenon213

Tak jak w tytule. Mianowicie mój synek choruje na ciężką chorobę z którą próbujemy się uporać i muszę z nim bardzo często jeździć do szpitala aby uzupełnić witaminy które są niezbędne do jego funkcjonowania. Ostatnio mój dzień układa się w sposób przez który nie mam zbytnio czasu na dojazd. Rozmawiałem ze znajomą i wspomniała mi o czymś takim jak kroplówki witaminowe w Gdyni z dojazdem. Ktoś może z was korzystał z tej że usługi ? Gdzie mógłbym zobaczyć ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignis331
Współczuje tobie chorego synka pewnie dasz rade skoro chcesz oddać go na specjalistyczne leczenie. Co do kroplówek witaminowych jest to dobry wybór ponieważ szybko one dostarczają witaminy do organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mauricjo
Te kroplówki to dobry sposób ja wyleczyłem swoje niedobory odpowiednią dietą która znacznie mi pomogła uporać się z chorobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeg0rz
Tak się składa że również korzystałem z tej oferty którą podał Franciszek, tylko że były to kroplówki dla mojej mamy. Bardzo sobie cenił ich miłą obsługę i zarazem to w jaki sposób potrafią podejść do pacjenta. Moim zdaniem naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel882
Ja od siebie polecę u nich kroplówki z witaminą C miałem duże niedobory takowej i wspólnymi siłami udało nam się ten niedobór wyeliminować. Dodatkowo bardzo przyjazna usługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażon
Najlepsze wlewy witaminowe w Gdyni ma pogotowie pielęgniarskie obsługa jest na wysokim poziomie a jednocześnie potrafią doradzić co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacyna2314
Korzystałam z wlewów witaminowych w Gdyni właśnie w pogotowiu pielęgniarskim , profesjonalne podejście do pacjenta duża jakość obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ich kroplówki są świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlewy witaminowe to coraz bardziej popularna metoda na wiele problemów. U mnie świetnie sprawdziły się przy niedoborze witamin i mikroelementów. Dzięki wlewom udało się szybko je uzupełnić i poprawić mój stan zdrowia. Z zabiegu korzystałam w Vitamedicum w Krakowie, jestem bardzo zadowolona z rezultatów jak i samej wizyty. Podchodzą profesjonalnie do każdego pacjenta i chętnie odpowiadają na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×