Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Verdinaa

Argain Oil Thermoliss firmy Inoar, stosował ktoś ?

Polecane posty

Gość Verdinaa

jak w temacie czy ktoś miał już okazję stosować ten termoaktywny balsam z inoaru ? Kupiłam sobie niedawno prostownicę i już widzę, że bez czegoś ochronnego się na dłuższą mete nie obejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaKK
dobra decyzja, nie prostuj włosów tak na sucho bez niczego. Ja zrobiłam ten błąd i doprowadziłam się do takiego stanu, ze teraz tylko keratynowe prostowanie włosów sprawia, że wyglądam jak człowiek... A inoar polecam, mają świetne kosmetyki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anniakk
tak ja używam regularnie tego balsamu i polecam. fajnie wygłdza włosy a jednocześnie skutecznie zabezpiecza przed wysoką temperaturą. Mnie pomgół też na rozdwojone końcówki, to dzięki obecności olejku z nasion Pracaxi. poza tym włosy się nie puszą i pięknie lśnią. Można w prosty sposób uzyskać modny ostatnio efekt glass hair :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdinaa
efekt glas hair ? Przyznam, że pierwsze słyszę ale brzmi świetnie. napiszesz coś wiecej ? jak go można uzyskać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anniakk
Hehe no ja się bardzo interesuje takimi nowinkami plus jestem prawdziwą włosomaniaczką więc co nieco wiem :) Ja robię tak, że nakładam ten balsam termoliss jak zwykłą odżywkę na wilgotne włosy. Oczywiście go nie spłukuje :) Potem susze i prostuje ( tu też uwżywam prostownicy z inoar - jest świetna! ). A na koniec kilka kropli nabłyszczającego olejku arganowego i efekt glass hair jak ta lala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no proszę, fajnie poczytać takie wskazówki, muszę spróbować tego glass hair, bo własnie taki efekt chciałabym uzyskać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka910
z inoaru ostatnio pokochalam ich serie vegan :) lubie naturalne kosmetyki i od dawna polowalam na jakis porzadny szampon i odzywke. inoar ponownie mnie nie zawiodl- wlosy wygladaja zdrowo, sa miekkie i nawilzone, a natura w zaden sposob na tym nie cierpi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubie kalice z tego sklepu. Na razie mam tylko szampon, ale 'czaję' się na odzywke :) w skladziejest duzo olejkow, mi to odpowiada, bo wlosy mam pozniej fajnie nawilzone i dociazone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ten klasyczny argan oil z inoaru to nakładam 'na koniec'. czyli jak juz mam wysuszone i ulozone wlosy. kilka kropelek i voila, włoski od razu ladnie sie blyszcza, wygladaja na 'zrobione', takie wykonczone 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×