Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie uwielbiacie kupowac kosmetyki?w jakiej drogerii?gdzie najtaniej wychodzi?

Polecane posty

Gość gość

W necie czy stacjonarnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stacjonarnie kupuje w drogeriach uroda.Moim zdaniem najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam, gdzie akurat jest najtaniej i dany produkt jest. A z tym różnie bywa, bo zależy od promocji, ceny przesyłki etc. Poza tym nei wszystko jest stacjonarnie łatwe do znalezienia, a czas na szukanie po sklepach też trzeba liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka189
W Rossmanie kupilam niedawno kosmetyki Skin79. Takie azjatyckie kremy mnie skusily i uzywam ich juz od miesiecy. Maja ciekawy sklad. Fajnie by bylo wyprobowac nowe serie tych kosmetykow. Takie sa bardzo delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milka189 dziś ale żałosna reklama! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roznie , albo w Kiks albo H&M albo Åhlens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem na ezebra bo mają fajny wybór poza tym w Rossmanie i na stoisku golden rose aha i oczywiście w Biedronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sephorze, ale kupuje tylko przy znicze 20%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na allegro włączam opcje "najtaniej z dostawa" i wychodzi taniej niz na promocji w rossmanie czy hebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allegro są same pod próbki i stare kosmetyki Nie ryzykowalabym Kupilam korektor revlon taniej duzo a stary byl..dwa lata po terminie juz.nieswiezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EE mi sie nie zdarzylo kupic starego. Kupuje podklad revlona i tusz loreala- w sklpie jest po 60zl a ja kupuje za 25zl z dostawą wiec jest roznica. Odesłabym i wystawila odpowiedni kometarz jak przyslaliby stary. Jesli jeden produkt kupuje kilka set osob to chyba cos znaczy- komentarze tez czytam i kupuje tam gdzie sa bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za stanów się czemu cos co normalnie kosztuje 60 zł na allegro jest po 25 To podrobka na bank Sprzedawcy nie oplaca sie tak tanio sprzedac oryginalu bo traci na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podrobka po prostu w innych krajach kosmetyki kosztuja taniej np w Stanach UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:37 a ty wiesz na czym polega zakup hurtowy? Jesli sprzedawca ma ileś tam produktów w ofercie, z kazdego po kilkaset, a nawet kilka tysiecy sztuk, a sprzedaje je w bardzo konkurencyjnej cenie, to oczywiste, ze przy zaopatrywaniu sie w taka ilosc ma to w hurcie na tyle tanio, ze wciaz opłaca mu sie sprzedać po takiej cenie i ma zysk na tym. Niekończenie to sa od razu podróbki, bo tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z Toba powyzej. Duzo kupuje na allegro wlasnie kosmetyków bo na ciuchach sie przejachalam ale na kosmetykach jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuje w promocjach. Mam swoje ulubione produkty i nie patrzę na cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najbardziej lubie kupować na stronie www.hedoni.pl fajne kosmetyki, w niskiej cenie a profesjonalne. :) wysyłają fajne katalogi i próbki kremów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robie sama kosmetyki.. w sklepach to kupuje jedynie półprodukty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję w Rossmanie albo w firmowym sklepie Ziaji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o ceny to nie warto kupować tanich kosmetyków, rozumiem, że nie każdego stać na niewiadomo co, ale lepiej nie używać nic niż używać żeby tylko było. Skóra się zapycha, starzeje... Kobiety lubią kosmetyki, ale trzeba wybierać z głową. Ja najczęściej kupuje w Rossmannie, ale to dlatego, że mam najbliżej. Przed zakupem warto poczytać recenzje na temat danego produktu, polecam również produkty z apteki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio pod wpływem reklam od nie dawna używam Hello Body i zostane ich stałą użytkowniczką mimo wysokiej ceny. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hebe, Rossman- bo blisko i pod domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×