Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ja jestem uzalezniona od pieniedzy?

Polecane posty

Gość gość

Obecnie moi rodzice nie maja zbyt wielu pieniędzy ale się starają dać mi wszystko co mogą. Co miesiąc starają mi się coś kupić chociaż to dla nich lekki problem. Ja wciąż mam mało i czuje się jak biedak. Ciagle myśle o tym koedy zarobie pierwsze pieniądze i wszystko wydam na ubrania i kosmetyki. Przez to ze mam mniej moja wartość siebie spada i czuje się gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciwa na pieniądze pieniądze „niszczą” ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już widzę jak zaczniesz zarabiać i nie daj Bóg kartę kredytową w banku dostaniesz :D Moment wpadniesz w zakupoholizm i długi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faraon byl bogaty i skonczyl na dnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie jestes. Jestes ich spragniona, moze troche za bardzo, ale nie ma cech uzaleznienia. Mysl jak zarobic, a nie jak wydawac - latwiej osiaginiesz swoj cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja. U mnie w domu nigdy się nie przelewało, ale mama nauczyła mnie szacunku do pieniędzy, teraz zarabiam sama, nawet więcej niż ona po 20 latach pracy i wiem doskonale czym jest oszczędność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak kiedyś myślałam. Nie nie będziesz szczesliwsza z ciuchami i kosmetykami. Ale lepiej je mieć niż nie mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest twoja prywatna sprawa co robisz z pieniędzmi, ale jeśli rodzice ci je dają a ty wydajesz na pierdoły to świadczy to tylko o twoich rodzicach,zarób sobie i potem dysponuj, to że dostajesz świadczy po prostu o twoim kalectwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostawać to czuć się kaleką muszę, dostawanie to jest kalectwo ludzie sobie nie zdają sprawy że dostając są kalekami upodlonymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze to próżne. Ale czuje się jakaś bezwartościowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×