Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CHLOPAK OSWIADCZYŁ SIE BEZ PIERŚCIONKA

Polecane posty

Gość gość

Chłopak mi się oświadczył.Same zaręczyny były całkiem udane tylko dał mi jakiś badziewny pierscionek.Powiedział,ze poprzedni zamowil u jubilera ale coś mu się nie podobało i zwrócił.Więc kupił zamiennik. Wiecie no chcialabym wszystkim obwieścić zaręczyny(nie chodzi o facebooka), a nie mogę bo poprosił zebym poczekala aż dostnę nowy( idziemy razem do jubilera)Szczerze mowiac sytuacja troche mnie zdenerowala i odebrala sporo radości.Chcialam się z tym podzielic z najblizszymi, a nie mogę.Bylismy na fajnym kilkudniowym romantycznym wyjeździe.Miał chyba czas zamowić coś wcześniej. Nic nie powiedzialam mu na ten temat. Co o tym myslicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób problemu tam gdzie go nie ma. Skoro on sam widzi że zawalił i idziecie do jubilera żeby to naprawić to chyba możesz poczekać jeszcze te kilka dni na nowy pierścionek zanim się wszystkim pochwalisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli tamten pierścionek miał skazę to spoko że oddał ...zamiennik no nie wiem ale pamiętaj to facet myślący praktycznie więc z jego punktu widzenia pewnie ok . Tylko pytanie jak reszta tj kolacja kwiaty itp bo jak to było to pewnie dostaniesz pierścionek jak go naprawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet podjął decyzję że chce z Tobą spędzić resztę życia a ty zamiast się cieszyć pierdzielisz o jakimś pierścionku. Już mu współczuję takiej materialistki. Pierścionek to tylko symbol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie to ściema i liczył że ci wcisnie jakiś szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mój może oświadczyć się nawet bez pierścionka, co mu nawet mówiłam, a on stwierdził, że nie, że che to zrobić porządnie. Wszystko zależy od ludzi i ich podejścia, jak naprawdę kochają, to taka drobnostka jak pierścionek ich nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam ze nie liczylam wcale na wasze pochwaly mialam nawet nadzieje,ze wesprzecie jego. tylko musze teraz czekac na ten pierscionek a chcialam od razu sie pochwalic swoim szczesciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×