Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to znaczy, ze nie podobam sie swojemu facetowi?

Polecane posty

Gość gość

Tak, wiem moze powinnam zapytac jego, ale sie troche wstydze, ze wyjde na zakompleksiona czy przewrazliwiona na swoim punkcie. Ale moze w koncu sie odzwaze i zapytam. Chodzi o to, ze on ZAWSZE komplementuje moje cialo, ze jest piekne, albo figure, a ani razu nie skomentował, ze mam np. ladna buzie, albo po prostu ladnie wygladam :O Troche mnie to martwi bo sama mam kompleksy na punkcie mojej twarzy bo mam dosc duzy nos, ale zdarzali sie faceci ktorym sie podobala, tylko pytanie jak jest z tym... możliwe, ze jest ze mna, a uwaza mnie za brzydka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie masz większych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest z tobą to mu się podobasz. Chyba że go siłą szantażem zatrzymujesz przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:45- a czy na forum trzeba pytac tylko o swoje najwieksze problemy? Jest to dla mnie pewne zmartwienie moze dlatego, ze mam troche kompleskow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przecież dostajesz komplementy a że nie takie jakie byś chciała to już jest w twojej głowie. ja od mojego faceta komplement usłyszałam RAZ a jestem z nim prawie 9 lat i też mam kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha klasyka gatunku - kochanie masz piekna figure - znaczy sie co? mam brzydką twarz?! nie podobam ci sie! to chciales powiedziec?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obciąć, skrócić i wyrzucić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×