Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Małżeństwo sypie się, mam dość męża.

Polecane posty

Gość gość

Jesteśmy razem 10 lat, po ślubie 7 lat, mamy 4 letnią córkę. Między nami jest źle. Zero czułości, seks bez miłości, mąż ciągle w pracy, ja wracam z pracy ogarniam mieszkanie. Wczoraj kiedy mąż brał prysznic przyszła do niego wiadomość ,,Propnuje Ci tylko seks, nie musisz odchodzić od żony". Jestem załamana. Dziewczyna była wpisana z imienia i nazwiska, pracuje u niego. Co ja mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdziłam jego meila, fb, ale nic konkretgo nie znalazłam. Telefon sprawdzę dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję.. Ja bym nie chciała żyć w klamstwie. Nie kazde malzenstwo jest udane, ale lepiej zyc w prawdzie - nie kochacie się, on Cie zdradza (lub chce czy planuje, pewbie kwestia czasu) więc po co tak żyć na niby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety kocham go. Wczoraj zaciągnełam go do łóżka. Wytrysk miał dość obwity. Kochaliśmy 5 razy. Chciałam sprawdzić go. Mój mąż powiedział ,,Takiej Ciebie wlasnie brakuje mi." Dzisiaj rano był aż nadto miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe laskawa ta laska , pozwala mu zostac przy zonie :) dobre serce ma dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej usiąść i szczerze porozmawiać? Wina zawsze leży gdzieś pośrodku, coś Was kiedyś połączyło, macie dziecko, kochacie się , to chyba trzeba przynajmniej spróbować zawalczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to zabrzmi koszmarnie głupio, ale nawet jeśli kombinuje coś na boku, jest 99% szans, że i tak Cie kocha nad życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co nas kiedyś połączyło ? Jedno spojrzenie podczas spotkania ze znajomymi. Po tym zaczęły się randki. Zdrada i miłość nie mają nic wspólnego ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem polega w tym, że ja nie wiem czy on kocha mnie. Nie mówi mi tego, kiedyś mówił. Skoro kobieta proponuje coś musi być na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jezu. A ja wlasniw sie dowiedzialam, ze moj maz to dewiant i chory zboczeniwc. I co ja mam k***a zrobic. Z trojka dzieci ja pieprze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż wrócił, wcześniej przygotowałam mu kąpiel, żebym mogła dorwać się do jego telefonu. Skopiowałam jego wiadomości. Powiedzcie co sądzicie ? -Hej, wracając do naszej ostatniej rozmowy...zastanow się. Ile można mieć jedną kobietę? -A. Proszę Cię zajmij się pracą na jutro -dzisiaj miałeś piękną koszulę. Wiesz co zrobiłabym z nią ? Rzuciła w kąt zajmując się Twoimi skarbami. Będziesz zadowolony... - Nie jestem zainteresowany. Kocham żonę. -proponuje Ci tylko seks, nie musisz odchodzić od żony -Ty proponujesz ja odmawiam. Łączy nas tylko praca, a teraz posłuchaj mnie uważnie jeszcze jedna wiadomość niedotycząca pracy, w godzinach po pracy i dostaniesz wymówienie. Proszę o zwracanie się do mnie per Szefie. Pozdrawiam. Co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napewno pisala ta zakochana sekretarka . Autorko , czy zamowilas juz swiece na jesienne wieczory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kobieta nie jest na stanowisku sekretarki. A ja nie toleruje świec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sadzimy że to durne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze ze to fakt. Chyba ze facet pisze specjalnie z kimś abyś to czytała i sie mocno starała bo takich tekstów w realu nie ma , po prostu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, przeciez to prowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×