Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zazdroszcze mezatkom jaki maja luksus dzieki mezom

Polecane posty

Gość gość
22:09. Ja już od 18 lat mam męża, zarabiamy obydwoje i obydwoje zachowujemy dzieci i ogarniamy dom. Pewnie: niech każdy żyje jak chce, ale wypisywanie jak to prawdziwy mężczyzna musi zarobić na cały dom to jakieś głupoty. Ja akurat nie lubię wkładać ludzi w foremki: kobieta to tylko do sprzątania, gotowania, zajmowania dziećmi, itd, a mężczyzna do zarabiania pieniędzy. Kobiety są tak samo inteligentne i też potrafią mieć dobrze płatną pracę , nie sa co do zadady stworzone tylko do prac domowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:09 Oczywiście, że uważają swoje żony za wspaniałe. Bo to są normalne kobiety, a nie jakieś nawiedzone feministki, z p********ie na punkcie niezależności. Te głupie baby niech sobie szukają jakichś frajerów, pantoflarza, a nie prawdziwych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:33. Jasne: normalne kobiety to tylko te nie pracujące. Prawdziwy facet to niby taki co sie czuje mezczyzna jedynie przy niepracujacej kobiecie- to jak on się niby bidulek w pracy czuje z kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co mi mąż nie potrzebuje i nie zazdroszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, normalne kobiety to takie, które nie zapieprzaja za marne grosze, tylko po to by być niezależną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie takie to nienormalne'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A prawdziwy facet zawsze czuje się mężczyzną i potrafi wybrać do związku wartościową kobietę, a nie coś co tylko dużo ryczy i ma pretensje do całego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:47 No pewnie , że "nienormalne" ;-). Normalne jest zapieprzaniu za grosze bo to by być niezależnym od faceta i ten facet jeszcze ma ją w tym wspierać. To życzę powodzenia w szukaniu facetów, którzy zechcą takiej "normalnej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie, normalne kobiety to takie, które nie zapieprzaja za marne grosze, tylko po to by być niezależną." X Ja nie zapieprzam tylko pracuje i nie za marne grosze: czyli jednak jestem normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, jesteś strasznie naiwna. Wiadomo, że zawsze jest coś za coś. Jeżeli facet zarabia 3-5 razy więcej od kobiety, to taka kobieta musi skakać przy nim jak w zegarku. Codziennie obiadek pod nos i seks na żądanie - a niech spróbuje odmówić, haha. Ja bym nie chciała być taką niewolnicą męża. Jestem zbyt niezależna na taki "układ". To już wolę faceta zarabiającego 3 tys. ale żebym mogła mieć większą swobodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.04 dokładnie. A skad wiesz na ile one mowia prawdę? Może właśnie tylko w polowie i ukrywają ta druga stronę medalu, a chwala się ,,jak to maja dobrze" żeby się dowartosciowac? Skąd wiesz czy Ci mezusiowie nie są zadufani w. sobie i nie gnoja tych kobiet bo więcej zarabiają? Jak je traktują? To wiedza tylko one same i niekoniecznie chcą się tym chwalić...to tak jak na FB, same szczęśliwe rodzinki na zdjeciach i wielkie lovvki a potem się okazuje ze mezus pije i bije ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak was czytam to chyba jednak nie zostawie mojego bogatego, dobrego meza dla kochanka.. dlaczego niby mialabym nie oczekiwac ze facet bedzie placil za rachunki? Co to za facet co nie potrafi zarobic na rodzine? Moje pieniazki sa na moje szmaty i buciki. A jak mi brakuje to maz (lub ostatnio kochanek) ma dolozyc. Do autorki. Gdzie ich poznac? Oni sa wszedzie i nas szukaja. I wcale nie trzeba byc piekna:) trzeba szczerze wierzyc ze mi sie nalezy:). Zadne cudo ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż też opłaca rachunki,opłaty za samochody i robi zakupy.Ja siedzę w domu z małymi dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Autorko, jesteś strasznie naiwna. Wiadomo, że zawsze jest coś za coś. Jeżeli facet zarabia 3-5 razy więcej od kobiety, to taka kobieta musi skakać przy nim jak w zegarku. Codziennie obiadek pod nos i seks na żądanie - a niech spróbuje odmówić, x pokażę to mężowi, na pewno się uśmieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt normalny sie teraz nie zeni bo wie ze kobieta to pasozyt plus chce 2 facetuw aby ja utrzymywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt normalny nie chce męza po co komuś jakaś zrzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutne jak to się czyta. Mało która napisała, że to ona chce bardzo dobrze zarabiać i zrobić karierę zawodową. Większość - jak to fajnie żyć za pieniądze męża. Smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mezus zdradzi albo stanie sie alkoholikiem i da czasami po ryju zonecce to nie beda juz tak tryskaly szczesciem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:04 Może i jesteś, ale skąd wniosek, że piszę dokładnie o tobie? Jesteś jakimś pępkiem świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:04 To może facetowi też należy się jakaś wieksza swoboda? Na przykład jakaś pani na mieście, żeby jak dostaniesz popsucia libido, nie był tak zależny od twojej chęci na seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07 :49 Bo cokolwiek by nie gadały na ten temat feministki, większość się do tego nie nadaje. Oczywiście są wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:03. Zakładasz, że kobiety cyt "zapieprzaja za marne grosze, tylko po to by być niezależną.", więc odpisalam, że ja pracuję i nie za marne pieniądze. Wyobraź sobie że kobieta też może zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:06 :D Może mieć wolność bezwzględną, kto mu karze tkwić przy kobiecie;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bym chciala miec zaradnego faceta i sie o nic nie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafiłabym oddać kontroli nad własnym życiem w ręce „kogoś innego” podobnie jak nie prowadziłabym auta z opaską na oczach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:09 wyobraz sobie, ze sa takie, ktore sa w stanie zarobic minimum krajowe i kazdy dzien to udreka, no takie tez sa, nie kazda kobieta to typ przedsiebiorczej businesswoman, ja potrzebuje wsparcia i nie uwazam tego za obraze majestatu, nie chodzi o to, zeby mnie ktos utrzymywal, ale zebym miala wsparcie czyjes, zeby ktos byl, jak mi sie powinie noga, obecnie to zyje od pierwszego do pierwszego, nic nie moge odlozyc, wiem ze sa super swietne ogarniete babki ale ja taka nie jestem i mam prawo potrzebowac wsparcia, nie bede siebie oszukiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poglady ze trzeba sie rozwijac i ja bede zarabiac super kase, nie bede od nikogo zalezna to mialam na studiach. Minal rok od studiow, a mi sie troche pozmienialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogole feministki to chyba powinny dawac prawo zyc kobietom tak jak chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×