Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy są tu osoby, które chciałyby nie musieć pracować zawodowo?

Polecane posty

Gość gość

Bo często tu opiewa się jaka to praca jest wspaniała, cudowna...wydaje mi się, że kobiety tak mówią, bo myślą że należy tak mówić. Nie oszukujmy się, większość osób nie lubi swojej pracy, odlicza dni do weekendu, a w poniedziałek rano jest chora. Ja nie lubię rygoru, harmonogramów i tego, że coś "muszę", a stawienie się w miejscu x, dnia y, na godzinę z jest harmonogramem, narzucaniem czegoś. Ja mówię to otwarcie, że równie dobrze mogłabym nie pracować. Gdyby moja praca pokrywała się z pasją (której niestety nie mam), to pewnie byłoby inaczej. Nie jestem tez towarzyska, nie potrzebuję wyjść z koleżankami czy na ploty. A jak Wy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nienawidziłam pracować ale teraz znalazłam fajna prace i budzę się o śpię spokojnie nawet jak wiem ze następnego dnia idę do pracy. Nikt mnie nie wyzywa o nie krzyczy i nie stoi pod domem czekając na mnie kilka godzin z pretensjami ze rozładował mi się telefon. Nikt nie rzuca mi petów w ogrodzie . Z pracy mogę wyjsc kiedy chce jak się złe czuje to nie muszę pracować. Nikt mi niebłahe przychodzić do pracy w chorobie bo czyjeś dzieci zachorowały i to jest ważniejsze . Zobaczymy jak dalej będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nikt do mnie nie wydzwania z pretensjami po oracy i nie każe za darmo jeździć na drogi koniec miasta bo inna jest w ciazy i nie moze podjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli35
ja nie chcę i nie pracuję...mąż zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym nie musieć pracować zawodowo pod warunkiem, że miałabym swoje pieniądze. Mój mąż zarabia nieźle więc żyje się nam ok i teoretycznie nie musiałabym pracować . Jednak nie wyobrażam sobie być calkowicie zależna od męża (ktory jest wspaniały i był czas kiedy nie pracowałam i mnie utrzymywał ) . Własne pieniądze to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż by chciał. Znaczy, on też by właśnie chciał żyć ze swojego hobby, ale jako, że oprócz hobby lubi też dobry poziom życia (z samego hobby by takiego nie było), to jednak ma normalną pracę, a hobby pozostaje hobby. Ja też ludzi specjalnie do życia nie potrzebuję, jestem typem introwertyczki, ale akurat swoją pracę lubię choć żadną pasją ona nie jest, i na pewno nie chciałabym z niej rezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chcę pracować na etacie, nienawidze tego. Jednak całkowicie nie pracować bym nie chciała. Marzy mi sie własna, mała działalność gospodarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Ja chcę pracować, ale nie na cały etat na pewno. Orki nie potrzebuję. Troszkę własnych pieniędzy się przyda, fajniej jest mieć coś swojego, choć mąż daje mi pełen dostęp do konta z zarobionymi przez siebie poeniędzmi i mam do niego kartę. Ale zawód mam, wykształcenie mam, szkoda to zmarnować...na pewno jednak nie chcę urabiać się w jakims korpo 8 h plus lunch bezpłatna przerwa plus powrót w korkach 1,5 h. BRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała nie pracować, ale ze względów finansowych muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy chcieć nie pracować? W innych słowach: czy chciałabyś całe życie być uzależniona od drugiego człowieka??? Nie! nie chciałabym za żadne skarby. Nawet jakby mój mąż był milionerem. To tym bardziej bym wykorzystała wpływy i jego kasę żeby się ustawić zawodowo. Ale nigdy tak żeby się uzależnić...żal mi tych kobiet co całe życie są zależne od rodziców, męża potem dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:18 a kto Ci powiedział że nie planuję użyć kasy od męża na rozkręcenie własnej działalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlasnie wracam z pracy :) i mam butelke dobrego winka na wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba każdy wolałby nie musieć pracować i w ogóle niczego nie musieć, a robić tylko to co chce. To chyba naturalne? Nie mniej jednak są osoby, które robią coś bo lubią. Lubią np. szydełkować, uprawiać ogródek czy właśnie pracować zawodowo i wybierają takie czynności zamiast leżenia na kanapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×