Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ćpanie, chlanie i dup Rwanie,

Polecane posty

Gość gość

Ćpanie, chlanie i dup rwanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech ciebie nie obchodzą takie kobiety sieją zło są nieczyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupa AA
Uprzejmie informujemy, że w ramach swojej dzialalnosci prowadzimy także spotkania dla narkomanów i nalogowych seksoholików :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do grupy AA. Ćpanie chlanie i rwanie dup to nie problem. Problemem jest brak piniedzy na te przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupa AA
nalogi juz tak maja, że absorbuja nawet te czesc czlowieka, ktora powinna byc odpowiedzialna za zarabianie piniondzow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety dzisiejsze to takie k***y że szkoda mi mężczyzn którzy widzą w nich coś naprawdę współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kobiety dzisiejsze to takie k***y że szkoda mi mężczyzn którzy widzą w nich coś naprawdę współczuje x Wypraszam sobie jestem taka kobieta i wypowiem się trochę miałam nawet trochę mężczyzn i lubie probowac nowych doznań z facetami ale jakos nie kreca na nasi rodacy nie wspominając o kasie ale o seksie było dużo cudzoziemcow i polki tez proboja jak to jest z innymi u mnie to było ich sporo napewno plus kazdego ze maja duze jaja nie ot co polak zero meskosci spalam z Nigeryjczykiem ,arabem, ruskim,persem ale najlepszy był Rusek w lóżku z******ty rozkosz byla nieziemska polecam was ruska a i pers też był z******ty polecam wam kobietki na spróbowanei czegoś nowego.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×