Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

9 latek robi kupe w spodnie jak uczylyscie robic kupe na nocniku

Polecane posty

Gość gość

Przez przypadek tu weszłam wiec iale postanowilam opisac anonimowo moj problem. Mam syna9 letniego no i oczywiście problem .Za nic niemoge go oduczyć załatwiania się w majtki (od dwóch lat zaczęłam stosować na powrot pampersy )Zero reakcji z jego strony.Sadzalam go na nocnik teraz jak mam więcej czasu tez go czasem posadze wzbrania się ale jak dostanie klpasa na dupsko siada gzrecznei i potrafi godzinie tak siedzieć i nic nawet siku niezrobi twierdzi ze mu się niechce .Wiec wstaje podciągam mu pampersa rajtuzy ,znika gdzies w domu lub na podwórko wychodzi nieraz obserwuje go przez okno i widze jak staje wykrzywia buzie i robi kupe .Nastepnie bawi się tak jakby nigdy niic na rower siada pojedzi sobie zero reakcji wchodzi do domu obserwuje go a on idzie normalnie jakby nic się niestało podchodzę do niego macam reka w kroku i czuuje ze ma kupe w pampersie mowie do łazienki sciagam rajtuzy pampera dupsko umazane w kupie z jego strony zero reakcji stoi w wannie i czeka az go umyje wytre zaloze czystego pampersa i zadowolony idzie do swojego pokoju siada przed komputerem i nim spac pojdzie to potrafi jeszcze pare razy się zesikać i kupe zrobić zachowując się przy tym normalnie jakby nic się neistalo.Byłam z nim u lekazra stwierdził ze nic mu niedolega ,pytam dlaczego robi w pieluchę to się rozplacze zal mi się dziecka robi przytule wycaluje mojego skarba może lepsze to nizby narkotyki prubowal sama jzu niewiem wychowuje się bez ojca może to jakas przyczyna .Niczego mu niebrakuja a może ja za bardzo go rozpieszczam niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, ze nie powinnaś się niczym martwić. 9 lat to jeszcze małe dziecko..normalna sprawa, że nosi pampersy. moj zaczął korzystać z sedesu tak koło 18 roku życia.. nic na silę bo Ci się dziecko zniechęci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2018 o 15:39, Gość gość napisał:

myślę, ze nie powinnaś się niczym martwić. 9 lat to jeszcze małe dziecko..normalna sprawa, że nosi pampersy. moj zaczął korzystać z sedesu tak koło 18 roku życia.. nic na silę bo Ci się dziecko zniechęci..

XDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli moja córka która miała 5 lat i robiła w majtki to nic takiego 😅

 

U mnie było tak:

 

 

Zaczęło się jak miała 5 lat wtedy zaczęła robić kupe w majtki podczas zabawy robiła w majtki gdy wychodziła na dwór robiła w majtki nie wolała i też się nie przyznawała dopiero jak zauważyłam że coś śmierdzi albo że widać przez spodenki małą kuleczkę to wtedy brałam i ją myłam. Ostatnio była u mojej mamy były też młodsze 1,5 roczne kuzynki moja córka zrobiła kupę w majtki podczas zabawy na dworze moja mama postanowiła ubrać jej pieluchę bo miała ciągle pobrudzone majtki. Posadziłam ją na sedes to ta nic ani siku potrafiła 30 minut siedzieć i nic ale jak zeszła to od razu. Jak się z nią bawiłam to zachciało jej się kupę schowała się za łóżkiem i zaczęła robić wzięłam ją szybko na sedes więc przynosiłam ze strychu nocnik i stawiałam przy jej pokoju i jak widziałam jej skwaszoną minę to od razu zdejmowałam jej majtki i rajstopy i sadzałam na nocnik 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×