Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co z nim, czemu tak jest ?

Polecane posty

Gość gość

witajcie, poznałam na portalu randkowym faceta (około 2 mies. temu) no i tak sobie piszemy... on miał pewną sytuację, gdzie zraził się do kobiet lekko (opowiedział mi o tym bo jak twierdził zaufał mi)... właściwie to często to o czym myśli to se**, i pod takim też kątem patrzy na kobiety... mi napisał że chce mnie jako koleżankę, przyjaciółkę, a ogólnie to dość ciężko się z nim pisze... a mi tak trochę zależy na tej znajomości, a ostatnio coraz rzadziej pisze... co ja mam robić ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zależy mu, może miał na myśli ze chce ,,przyjaciółkę" do seksu. Miej honor i olej go. Pewnie pisze z kilkoma naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki ktoś jest hipokryta bo jeśli się zrazil do kobiet to w ogóle nie powinien miec z nimi styczności a nie szuka takiej do seksu. Faceci w większość nie mają honoru i sami sobie przeczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wygląda dobrze. Zaufanie do Ciebie? Śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.24 no pisał mi, że taką normalną przyjaciółkę, że mnie szanuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.27 no tak mi pisał... pisał ze mi powiedział więcej o tym niż innym.. ale też nie wiecie co mu się przytrafiło...A ja to rozumiem, że po czymś takim mógł zacząć inaczej patrzeć na kobiety czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bo jest jaki jest i dlatego tak jest/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc co myślicie - olać to ? Tak trochę mi szkoda, bo już się do niego lekko przywiązałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcesz nie olewaj, on i tak Cię oleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przywiazać sobie można to psa na łancuchu...a nie jakiegos tam dziada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, jesli naprawde umiesz byc tylko kolezanka, to badz. Ale to oznacza, ze nie mozesz o nim myślec, czekać. Jesli sie spotkacie to tylko na kawę, spacer, kino. Żadnych fizycznych akcji. Powinnas miec do niego uczucia jak do kumpla, jesli to bedzie bliski kolega, To takie czysto braterskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 15.48 no powiem wprost - spodobał mi się :( czyli jestem w najgorszej sytuacji jeszcze nie było spotkania, mimo że on już wcześniej o tym wspomniał, a ja powiedziałam że pomyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli coraz rzadziej pisze to nic na siłę. Szukaj takiego co Cię doceni. Nie rób nic na siłę bo nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.34 no dobrze, rozumiem :( nie będę nic nalegała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo ciężko Ci będzie sprawić że Ciebie nagle pokocha, inaczej spojrzy jak piszesz że ma taki stosunek do kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×