Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet bez powodu przestał się do mnie odzywać

Polecane posty

Gość gość

Sytuacja wygląda tak, znamy się mniej więcej rok, we wrześniu na imprezie urodzinowej kumpeli on zaczął mnie podrywać, przytulaliśmy się itp. Potem spotkaliśmy się kilka razy, kilka razy też u niego nocowałam ( nie było seksu, nie dążył do niego, najdalej doszło do dotykania piersi i to przez stanik). W sobotę poszedł na ognisko, pisałam do niego przez fb z pytaniem czy mogę wpaść, powiedział, że zobacyz jak sytuacja w domu i potwierdzi. Nie odezwał się do tej pory, wiadomości z fb wyglądają na odczytane. Mamy ok 30 lat, wiem, że to trochę naiwne problemy, ale serio nie wiem co o tym myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznał kogoś na ognisku, proste. Bylas tylko opcja. Miej honor i olej go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm nie wiem... mówił, że chciał sobie zrobić przerwę po byłej aż wyremontuje mieszkanie a tu nagle ja... nieszczególnie chce mi się wierzyć, jakoby był aż tak kochliwy, szczególnie, ż eprzez ostatnie pół roku z nikim nie był. Ani do mnie się nie dobierał jakoś szczególnie, więc nie chciał tylko przelecieć i zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale mógł kogoś poznać, może działa na kilka frontów i Ty nie do końca mu odpowiadasz ale chce Cie trzymać w rezerwie na razie. Wielu facetów tak robi. A teraz juz może pisać z inna. Oni są nieprzewidywalni i NIC nie można u nich Wykluczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×