Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kapitan Jack Sparrow

Pod powierzchnią serial tv

Polecane posty

Gość gość
Przecież było poprzednich odcinkach intro, jak Boczarska dostała nożem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
No zesz Ty... ;) Subtelnie to tak: Ty oglądasz te produkcję, a ja Twoje reakcje na ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Jack Sparrow
No żesz właśnie nie. :D Na odwrót. ;) X Boczarska była we krwi ale nie wiadomo czyjej. Chyba że ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
W to, ze o gleboookich, to nie watpie.... ; ) Tylko czy namietnosciach?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie oglądałeś uważnie, bo Boczarska miała ranę w okolicach brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Taa.... z niemieckim :) Jakaś hipsterska wersja ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maryśka, Kapitanie teraz piszę z błękitną czyli z Kamą na temacie Autograf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wydaje sie wam ze higienistka za duzo wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie zapewne tyle, że był romans- nie powiedziała wtedy o nim Marcie i teraz ma wyrzuty sumienia. A dziecko- szczerze wątpię, że samo wyszło z łóżeczka bez żadnego hałasu i problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myślicie usunęła ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątki wątków Higienistka- może być, że wiedziała o romansach i milczała ale czemu? Co za przyjaciółka hę.. Syn policjantki- tajemnicza sprawa za co zamknięty w zakładzie, prowadził śledztwo zaginięcia dziecka... Młody- chyba się zgłosi na policję. Czy coś wie więcej niż powiedział dotychczas.... Ojciec siksy- zadzwonił i wie kto? Dostał olśnienia chyba... Siksa- czy ona wbije nóż? Siksa czy usuneła? Dyro ma ją gdzieś. To pewne. Co stało się z dzieckiem? Stawiam że było to porwanie. Utoneło i nie znaleźli? Słabe. Za tydzień czegoś się pewnie nie dowiemy. Może sezon 2. ;) Pozdrawiam fanów sarialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Przyjaciółka nie powiedziala,bo pewnie ten obiecywał, że zakończy romans i prosił ją, żeby dała mu szansę. Potem wydarzyła się tragedia, więc nie chciała Marcie dowalac. - polonista- to jasne i oczywiste, że poznał dyrektora -Janek zapewne zgłosi się na policje- wyglada na rozgarnietego i poukladanego chłopaka, choć minus za zauroczenie się wariatka Ola (swoją drogą ojciec fajny, a ta to chodzącA porażka), No i jak dla mnie to oczywiste, że to ona wbije nóż Marcie - o tym, co się stało z dzieckiem pisałam już rano- nie wierzę w to, że samo bezglosnie wyszło z łóżeczka i się utopilo- mam małe dziecko i wiem, że to niemożliwe. No chyba, że oni tak w ekstazie wrzeszczeli, że zagluszyli wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Jack Sparrow
Brawo. Zostało jeszcze.;) Czy usuneła? Syn policjantki? Co z dzieckiem? Czy Marta ginie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta zapewne przeżyje, co prawda TVN nie planuje 2 serii, ale myślę że zostawili sobie furtkę. Co do syna policjantki, to uważam, że nie dowiemy się w niedzielę o co chodziło, Bo za dużo rzeczy jest do zakończenia żeby jeszcze ten wątek wplatali w ostatni odcinek, choć może się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oglądałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wataha chyba jest jednym z najlepszym polskim filmem nie licząc Kleru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli coś będzie, to pewnie dopiero od marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy najlepsza? Kurczę nie wiem. Trudne pytanie. "Glina" sezon 1,2 był mocny ze Radziwiłowiczem. Kultowy dziś "07 zgłoś się." Właśnie. Dobry temat do wspominek w oczekiwaniu na finał. Jakie produkcje darzycie estymą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie, nie mam nic przeciwko dyskusjom, ale mysle ze skoro watek o tym serialu to piszmy o nim? Tez myslez e ta seria nie wyjasni wiele i bedziemy czekac na ciag dalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale niestety póki co TVN nawet nie myśli o drugiej serii, choć głupio robią. To Pułapkę można było zakończyć na jednym sezonie, bo sprawy się pozamykaly, a tu wiele wątków jest do rozwinięcia. Może coś z tym zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też serial sie podoba, szczególnie, że... postać dyrektora kogoś mi przypomina z mojego życia. Dlatego jest mi dość ciężko to oglądać, ale zafascynował mnie ten film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że nie będę w temacie, ale co sądzicie o filmie Sami swoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Jack Sparrow
Życiowy film to normalne, że porusza. Studium zdrady i być może zbrodni. Nie nachalny. Zupełnie inne czasy niż w " Sami swoi" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, że życiowy, dla mnie aż za bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1500100900
Opiekunka porwała i przywłaszczyła sobie synka Gajewskich.Olka ciąży nie usunęła,dźgnęła nożem Martę-choć chciała Bartka,który wyparł się ich romansu i dziecka-i uciekła z Jankiem.Marta przeżyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×